şükela:  tümü | bugün
  • sinan gümüşün, takımı kadıköye meşalelerle uğurlayan galatasaray taraftarına dalgacı bir ses tonuyla hepsi suriyeli yemin ediyorum yaaa demesi hadisesi

link

şu saatten sonra yeni sözleşmeyi zor görür.
  • bırak sözleşme görmeyi türk telekom arenayı bir daha görmemeli.
  • altına yeni bir ferrari çekmek için çoluğunuzun çocuğunuzun rızkından kesip 'bileklik' aldığınız, uğruna 'fener ol'duğunuz, bir haftalık emeğinizi 'feda' ettiğiniz adamların gözünde siz busunuz işte. bit kadar değeriniz yok onların gözünde.

neymiş; yeni sözleşme önermeyeceklermiş.* erkekseniz bu dediğine gülerek katılan, sizin gibi enayilerle alenen taşşak geçen takımı komple şutlasanıza. yer mi?
  • (bkz: #88928984)
  • ahahaha bunun nesi anormal amk doğru demiş adam suriler hep gsli .
  • beşiktaş taraftarı için (bkz: tinerci) metaforu literatürde kabul görmüş bir kavram. sinan gümüş galatasaray taraftarı için (bkz: suriyeli) metaforu kamuoyunun reaksiyonu merakla beklenmekte.
  • hagi hırsız demişti, bu bir şey değil.
  • yeni bir her sene bi orospu rengi var vakası.
  • ikinci bir “öküz” muhabbeti olmuş. sosyal medya iliklerimize kadar işlemişken milyonluk futbolcular bile bir iki tık derdine düşüp saçma sapan storyler derdine düştüğü şu dönemde futbolcuların, oyuncuların, siyasilerin yerin kulağı vardır diyerek laflarını tartarak konuşmalı.

not: bir galatasaraylı olarak beni sinirlendirmemiş durumdur.
  • adama kimse kızmasın. bu topçular bok gibi para kazanıp lüks arabalara binsin, karı kız peşinde koşup para ezsin diye oraya gidip deliren gerizekalılara müstahaktır.

iki takım sahaya çıkar ve mücadele ederler. işin içinde yayın gelirleri, sponsorluk anlaşmaları, primler vb gibi paralar döner ve bu takımların galibiyeti ile mesut, mağlubiyeti ile bedbaht olan adamlar, bu işten nemalanmayan yegane kişilerdir. hatta bir de pasolig ya da beinsports üyeliği falan derken para da kaptırırlar.

"adamın parası var ve futbolu sevdiği için seyir zevkine para harcıyor" diyebilirsiniz. doğrudur, para adamın. istediği gibi harcar. harcadığı paralar ile mest ettiği adamlar 'şu tiplere bak, suriyeliler amk' diye kendileriyle taşşak geçerler. o da onun bileceği iş.

ayrıca suriyesini falan bilmem de adam taşşşak geçmekte haklı. videodakiler resmen at hırsızı. ben olsam ben de taşşşşak geçerim.