şükela:  tümü | bugün
  • oto-park.com'un kahramanlarından. ağzıyla çok iyi blow-off, devir kesici ve motor sesi yapar. nasıl bir petrolhead olduğu şu videonun sonundaki şeytani gülüşten anlaşılabilir. ayrıca sanırım nişanlısıyla birlikte hazırladığı aşırı derecede sevimli bi inceleme videosu mevcut, özellikle sonu şahane.
  • benzetmeleri ile testlere eğlence katan, oto-park.com olarak yaptıkları tüm testleri beğenip takip ettiğim kişi, kesinlikle desteği hak ediyorlar tavırları ve içtenlikleri ile türk otomobil dünyasına farklı bir boyut kazandırdıklarını düşünüyorum, sinan'ın buna katkısı büyük.
  • (bkz: hatatatata)
  • kendisini en iyi izah eden videolardan birisi için;
    http://www.youtube.com/watch?v=_kmfarhmdjg

bilhassa ilk 1 dakikasını ve sondaki pampaları izleyin. dakika 23:50'den sonra....
    (bkz: atıcan pandülü
  • otopark ekibinin en başarılı yorumcusudur. testlerde bizden biri gibi konuşmalarıyla izleyenlerden olumlu yorumlar almaktadır. bu sene içerisinde evlendi.
  • üniversitede ev arkadaşım. haftada iki kez "abi benzinim bitti, yolda kaldım" diye yardım isterdi. ilerleyen zamanlarda telefonlarını açmamaya başladım.
  • neşeli, otomobil tutkunu insan.
    şöyle de eğlenceli videoların yanına ekleyelim.
  • incelemelerini keyifli izlediğimiz şebelek.
  • yolda ne zaman kesiciye giren honda, kamberli şahin, aynadan farları ve götü başı oynayarak gelip geçen bmw falan görsem gülmemin sebebi olan güzel insan. daaat tatatata ve "ayarla kanka yayları en sertine ayarla" ve daha bir çok muhabbeti aklıma geliyor.

ricer'larla ve trafik canavarlarıyla-cahilleriyle eğlenme olayını biz de 1-2 arkadaşla taklitlerle yapıyorduk ama bu espri anlayışı herkeste olmuyor. bu kafada insan denk gelmesi lazım. "kapat radyoyu farları falan çekişi artsın" deyince herkes anlamıyor. ya da ciddi zannedebiliyor. sırf bu muhabbetler ve espri anlayışı için açıp rastgele inceleme izliyorum.

kendisine bu giderken kontak kapatıp açmalı videoyu armağan ediyorum.