şükela:  tümü | bugün
912 entry daha
 • sinan oğan anadolunun yiğit türk evladıdır.ığdır gibi turan güneşinin doğdu yerde doğmuş, büyümüş ve hırçınlaşmıştır. dikkat ederseniz (ki bence edin de) gözleri çekiktir. yani öz be öz türk oğlu türktür. başka ispat isteyenler için keşke imkan olsa da kendisini atsız atamızın özel kafaölçer cetvelinden geçirebilseydik. kesinlikle 10 üzerinden 10 alırdı o kadar diyeyim size. kendisi, klasik yurdunu özünden çok seven ve kürt konusunda çok hassas ve duygusal bir şahsiyettir. kürt sorununu her türk evladının anlayacağı cinsten tarihsel, siyasal ve sosyolojik süreçlerinden arındırıp salt terörle yorumlayarak aradan sıvışma konusunda bilimsel taktiklere haiz başarılı bir akademisyen profili çizer. genelde önüne koyduğu avla ilgili popüler verileri kullanıp en ilkel insanın üstüne atlayacağı yem halinde sunar. kanımca entellektüel birikimiyle yarışacak birini bulmak zor ama siz yine de arayın. allahtan ümit kesilmez.kitap okuyan, hacca gidip aynı zamanda zekat veren ülkücü camianın medarı iftiharıdır. tanrı onu korusun ve kutsasın. sen olmasan xalımız nece olar.

  edit: syntax hatası. ccc
 • bu saatten sonra mhp'de çaycı bile yapmazlar bu youtube ülkücüsünü.
 • ‘siyaset adamı nasıl olmalıdır?’ sorusuna ithafen idol gösterilebilecek türk stratejik araştırmacıdır.

  paylaşımlarını, konuşmalarını sıkça takip ettiğim birisidir. fikri yapısı kimilerinin hoşuna gitmese de bu ülkenin en önemli yaşayan milliyetperver insanlarındandır.
 • klavye ülkücüsü. bugünkü habertürk programından bir dakikalık kesitini az önce tesadüfen gördüm. demiş ki biz yıllarca pkk ile mücadele ettik, kaçıp gitmedik, suriyeliler de savaşsın.

  evvela kendisi pkk ile savaşmamıştır. sülalesinde pkk ile savaşan olduğunu da sanmıyorum. pkk ile güneydoğudaki kürtler savaşıyor, yenik düşen ya ölüyor ya da avrupa'ya kaçıp iltica ediyor.
  eline bi tabanca versek korkudan kendi götüne sıkacak adam vatan kurtarma dersi veriyor. savaş o kadar kolay değil. bu dallama bu sorunun muhatabı değil ama; bugün suriye'de kan döken elliden fazla ayrı örgüt var. hangi biriyle, hangi silahla, ne uğruna savaşsın bir suriyeli?

  mensubu olduğu parti daha doğudaki illerde miting düzenlemeye korkuyor. üç kuruş haysiyeti, cesareti varsa, kanı bozuk değilse, oğlunu bi güneydoğuya askerliğe göndersin. ondan sonra tv'lerde böyle haysiyetsiz konuşmalar yapabilir.
 • fethullahçı it gelmiş adama laf atıyor. şu son entry'yi giren herifin fetö piçini öven entryleri vardı. sana mı kalmış it adama laf atmak?
10 entry daha