şükela:  tümü | bugün
  • kentpark'daki şubesinde buluttan nem kapan cinsinden en ufak bir pürüzde müşteriyi tersleyen ve surat yapan, müşteriye kaba davranan satış elemanları olan saatçidir kendisi. dünyanın pahasına saat alırsınız üstüne bir de azar yer çıkarsınız.
    (bkz: ala keçiyi gören içi dolu yağ sanır)
  • kentpark mağazasına her girdiğimizde siz ile karşılanıp sen olarak çıkıyorum. siktirip gidin demeyip aynı minvalde davranan insanları içinde barındırır.

uzak durun.
  • 2013 ve 2014 yıllarında yazılan iki farklı entry de kentpark mağazasının satış elemanlarıyla ilgili eleştiride bulunmuş, 2016 yılı katkısı da benden gelsin: hayatımda gördüğüm en kötü satış elemanını istihdam eden saatçidir. "bu kadar güzel saati keşke plastik değil de çelik kordonla yapsalarmış, çok ucuz olmuş görüntüsü" şeklindeki yorumuma duygusallaşıp, isviçreli saat üreticisini savunma denyoluğuna düşen ve "senin metalinden daha sağlam o bikerem" diyen satış elemanlarıyla 3 yıldır devam ettikçe müşteri kaçırmaya devam eden saaatçi görünümlü dükkandır sinan saat. gerçek saatçi için: kumrular sokak'taki mehmet abiyle bir tanışın.
  • bahsi geçen kentpark mağazasına bugun bakıp beğendiğim modelleri görmeme rağmen şurada yazan az ama öz entry leri okuyunca başka bir mağazaya yönelmeye karar verdim.

tanım : 5 dakika öncesine kadar haberimin olmadığı ama anlaşılan bok gibi çalışanı olan firma.
  • bugün kentpark’da onlarca yer gezip umudumu kaybettiğim sırada girdiğim ve büyük bir mutlulukla ayrıldığım saat firması. enrtylerde yazılanlara gerçekten çok şaşırdım muhtemelen çalışanları değişmiş ve kendini geliştirmiş güzel insanlardı. almak istediğim saati internetten bile daha uygun fiyata vermeleri bir yana garanti dışındaki mevzularda bile ellerinden geleni yapacaklarını söylediler... n11.com’da da faaliyettelermiş.