şükela:  tümü | bugün
  • "1981 yılında doğdu. bursa fen lisesini ve istanbul teknik üniversitesini bitirdi. çeşitli reklam ajanslarında ve post-prodüksiyon firmalarında çalıştı. reklam yönetmenliği yaptı. yapımcı turgay şahin ile birlikte fanus-u hayal film’i kurdu. fanus-u hayal, izmir ve istanbul’daki ofislerinde 2008’den beri film, reklam ve animasyon hizmeti vermektedir. istanbul sinema merkezi kısa film atölyesinin kurucu yöneticiliğini yapmaktadır. hayal perdesi sinema dergisinde yazılar yazmaktadır. yazıp, yönettiği dört kurmaca, bir animasyon ve bir belgesel filmi vardır. çalışmaları ile aralarında cannes ve berlin film festivalleri dâhil olmak üzere ellinin üzerinde ulusal ve uluslararası festival seçkisinde yer almıştır. son yazdığı uzun metrajlı sinema filmi projesiyle, kültür bakanlığı sinema genel müdürlüğü desteği almıştır. evli ve bir kız babasıdır."
    ayrıca merak edenler (bkz: www.sinansertel.com)
  • şu sıralar yanlış hatırlamıyorsam, derviş zaim'le çalışıyorlar. gelecek vaadeden genç yönetmenlerden.
  • pırıl pırıl bir arkeologtu. 32 yaşında, kazı başkan yardımcılığını yaptığı olympos'taki ağaçların kesilmesi ile ilgili bir kavgada kalbinden bıçaklanarak öldürüldü. doktora yapıyordu. yazık oldu...
  • gencecik bir insan katledildi.

gerçekten ne diyeceğimi bilemiyorum.
  • bu olmuş olamaz! böyle pırırl pırl bir genç, derdi zoru doğa, insan olan bir genç... sözün bittiği yerdeyim, çok üzgünüm, çok kızgınım.
    bir gence bıçak çektiren her şeye lanet olsun!
  • anadolu üniversitesi sanat tarihi bölümünden sınıf arkadaşımdı. şu an üzüntüden bir şey yazamıyorum. çok üzgünüm. yapanın soyu kurusun.
  • bir çomar tarafından katledilen okumuş ve değerli insan. ruhu şad olsun. geldiğimiz nokta bu, çomarlar tarafından katlediliyoruz. yazıklar olsun
  • bir cani tarafından öldürülmüş gencecik insan.... çok güzel bir kazıda çalışıyormuş, çok güzel işler yapıyormuş. tanımıyordum ama çok içimi sızlattı.
  • futbol gündemi arasında kaynamış bir olayın kurbanı.. bir hiç uğruna hayattan koparılmış dopdolu bir zihin.. çok üzücü, mekanı cennet olsun, sevenlerine sabır, katiline kahır diliyorum..
  • bu hayatta tanıdığım iyi kalpli, pırıl pırıl insanlardan biriydi. çok üzgünüm. ailesine sabır diliyorum.