şükela:  tümü | bugün
 • sınavlarından önce tüm öğrencileri dışarı çıkartıp amele pazarından amele seçer gibi seçerek yerleştiren, yoklama almak dahil her şeyden sıkılan profesör. *
 • eğitiminin büyük bir bölümünü yurtdışında tamamlamış,daha çok donanım ağırlıklı çalışmış, ege üniversitesi bilgisayar mühendisliği profesörüdür.2003-2004 eğitim yılı bahar dönemi başında rahmetli olmuştur.
 • 1980 lerde gelistirdigi yilmaz's method la literature gecen ve vefatıyla ege universitesi bilgisayar muhendisliginin yarısını da beraberinde goturen sinirli olmasına ve hicbir dersinde yoklama almamasına ragmen simdiye kadar dersine en cok girdigim ege bilgisayar muhendisligi eski ogretim gorevlisi.(bkz: profesor)
 • aynı zamanda bilgisayar mimarisinin babası olan morris mano'nun öğrencisidir nur içinde yatasıca.
 • bölümündeki mikrolaba(eski adıyla) ölümünün 1. yıldönümünde ismi verilen hoca.
 • nisan 2004 de kalp krizi sonucu kaybettiğimiz profesör. eğitiminin büyük bölümünü ingilterede tamamlamıştır. elektronik kökenli olmayan ender bilgisayar mühendisliği hocalarındandır.
 • kendisi hakkinda bir okurdan gelen maili paylasmak isterim.

  kimden: xxxx@student.kau.se
  ip: xx.xx.xx.xx
  ----------------------------------
  bu sahis yukarida numarisi belirtilen mesajinda karadenizli oldugunu belirttigi halde trabzon kolbasti oyunundan bihaber, onu asagilayici, kucuk görucu yorumlarda bulunmustur. bazi insanlar bazi muzik ve danslari sevmeyebilirler ancak trabzon kolbasti oyunu gecmisi olan, yöresel bir oyundur, kultur zenginligimizin simgesidir. bu mesajda gunluk album cikaran tiplere yakistirilan sözler dogu karadeniz kulturunu yasatmaya calisan yerel sanatcilari da hedef almistir. lutfen bir duzeltme veya uyari da bulunun. saygilar
  ----------------------------------
 • "üçtür beştir, kızlar hoştur, dünya boştur, coştur coştur..! " düsturu ve söylemiyle flash tv de program yapan karadenizli türkücü.. es kaza, kendisini dün öğlen sularında flash tv de izlemek nasip oldu. kolbastı ekibini programına çağırıp, bir yandan şarkısını söylerken, kameranın da kolbastı ekibinin gösterisini çekmesi gerekirken, kameranın dibine girip, kolbastı gösterisini baltalayıp kendi ilginç dansını ve mimiklerini biz izleyicilerle paylaşması (evet yaptı bunu..), bunu birkaç dakika boyunca sürdürmesi ve akabinde de, "evet ne yapıyoruzzz.. dalga yapıyoruzz... herkes elini kaldırıyor yanındaki kaldırınca" söylemiyle meksika dalgası olayına girmesiyle, flash tv stüdyolarını bir anda zamanın ötesine taşıyıvermiştir..
 • kolbastıyı bırakırsa çok kilo alacakmış gibi duruyor bu adam. bugünden sporun farklı dallarına da yatırım yapmasını tavsiye ediyorum. curling gibi asil bir atasporumuzu küllerinden doğursa hani? misyon bellese kendine, gündemden düşmüş arkeoloji müzelerine günübirlik seyahatler organize etse yahut?

  zira sinan'ım; dünya boştur, coştur coştur coştur coştur.
 • hafıza teknikleriyle ingilizce öğretmeyi amaçlayan biri. mega hafızadaki teknikle hemen hemen aynı galiba. 32 saatte 1000 tane ingilizce kelime öğretirim iddiası var. sadece hilal tv'de çıkıyor.
  http://hafizamerkezi.com/index.php?sayfa=kurs