şükela:  tümü | bugün
  • başlığı arattım arattım mamafih bulamadım sanırım daha önce açılmamış.

öncelikle karşınıza böyle bir video ile çıktığımdan dolayı garip duygular içerisindeyim.

video'da

işte o video

mustafa topaloğlu
    mahmut tuncer
    süreyya davulcuoğlu
    şakir öner günhan
    kamil sönmez
    nuray hafiftaş
    gibi ünlü isimleri bir araya gelerek belki de en absürt oluşumu insanların karşısına çıkartmışlar

absürtlükler
    mustafa topaloğlu'nun zurna çalarken "ulan ne saçma sapan işe girdik" gülüşüyle başlıyor. 00:17

ardından süreyya hanım'ın luisiana aksanıyla şarkıya başlaması ile devam ediyor. 00:19
    bir süre olağan akışıyla devam eden süreç mahmut tuncer'in 01:22'de lüküs kamaraya oturmasıyla çığırından çıkıyor.

ardından işler daha da ilginçleşmeye başlıyor.

arkada bulunan 4 kişilik folklör grubu önce yozgat yöresine ait kıyılı halayıile şarkıya girseler de bir noktadan sonra iş saçma bir boyuta girip 02:23'de çılgın omuz silkme hareketleri ile doruğa çıktı derken

bir anda o da ne

nuray hafiftaş çılgınca sazını çevirmeye başlıyor. 02:32'de görebilirsiniz. tam bu şoku atlatmak üzereyken bir anda o da ne arkada iki kişi el çarpmaca oynamaya başlıyor. 02:36

bu duruma içerlenen mustafa topaloğlu "vay arkadaş neler yapıyor bunlar" diyerek 02:39'da dizlerini dövmeye başlıyor.

o esnada 02:57'de ortalığı esturerek kasıp kavuran rahmetli kamil sönmez devreye giriyor.

ve son noktayı sazına tekrar takla attıran nuray hafiftaş koyuyor.

bu kafalara ulaşmak için bir ton madde kullanan arkadaşlar bu videoyu izleyerek feyz alabilirler. ayık kafayla bunu yaşayan adamlar en nihayetinde bunlar