1. misal, kpss için konuşursak size yüksek puan aldırtıp, sınav kazandırtması* yeterli olmayan duadır. kadro çıkacak, sen o kadroya sıralanacan... böyle bir dua iyi olurdu. bilen varsa mesaj geçsin.**
  2. gerekli olmayan dualardır. tanrı ile iletişime geçip işleri bürokrasi ile uzatmamak adına doğru adreslere başvurursanız sınavı geçme ihtimaliniz %100'e yakındır. elinize yüzünüze bulaştırırsanız bile hiç ceza almadan sıyrılırsınız, yani bu yöntemle risk 0'dır.

(bkz: kpss 2010 kopya skandalı)
  3. euzü besmele akabinde "niyet ettim parti üyesi olmaya" diye başlayıp "allah başbakanımdan razı olsun. amin." diye biten duaların kpss kazandırdığını söylüyorlar. ben bilmem tabii.
  4. o dua pirince okunmadiktan sonra ise yaramaz. gerci biz okunmus pilav da yedik. sek dua ile olmaz kisaca seker, pirinc, su ile direkt bunyeye nufuz etmesi lazim.
  5. duanin kotusude sinav kazandirir. yillar once annemden duydugumda o gazla calismaya baslamistim. 'allah belani versin bu calismayla kazanamicaksin universiteyi. ayinin birinle evlenir 5 tane cocuk dogurursun insallah bende sana gotum gotum gulerim'.

sınav kazandıran dualar hakkında bilgi verin