• türkçe klavye çalış.

(bkz: taktikler)

klasik bir başa kalan başlık vak'ası.

ilk hali:
    (bkz: sınav kazandıran taktiklar)
  • türkçe çalışmalısın
  • taktiklar mı?

jürgen klopp'tan taktik alsan da o iş olmaz gibi.
  • "eğer çok üst düzey bir öğrenciyseniz, sadece deneme çözün" şeklinde verebileceğimdir.
  • ders çalış bol bol
  • çıkmış sorulara çalışıyorum sadece. yaş 35 hala okuyorum.
  • taktiklar ne laa :/
  • sıfır hata çalışın. misal bir denemeden 100 sorudan 2 yanlışınız çıktı, vay başarım iyi demeyin sakın. o iki yanlışınıza odaklanın, muhakkak onların çözümlerini öğrenin.-çünkü sınav işleri şans işi birazda ve şansa bırakmaya gelmez. belki gerçek sınav sizin hep o iki yanlışlarınızın toplamından oluşacak olan bir sınav olacak. olur mu öyle şey demeyin. benim başıma gayet gelmişti bir seferinde.- bir başka taktik ise diyelim ki problemlerini çözmek de zorlandığınız bir bölüm var; benim için mesela olasılık sorularıydı. ne yapın biliyor musunuz? kısa metraj hafızanız iyiyse mantığını kavramak için zorlamak yerine oturun; olasılık soru tiplerini çözümleriyle beraber ezberleyin. çok ciddiyim, bu iki taktiği yaparak türkiye dereceleri aldım. son olarak bu ikisini yaparsanız kendinize güvenin, baktınız sınav esnasında soru zor, “bana zor geldiyse çoğunluk yapamamıştır.”diyin ki hiç yanıltmadı bu beni. son taktik muhakkak ama muhakkak tüm çıkmış soruları çözün. sonuçta bu arkadaşların sınav soru havuzu var. aynı soru gelmez ama aynı mantıkta soru gelir. bir sınav uzmanı olarak gururla ve cömertlikle sizlerle paylaşıyorum.
  • okuduğunu anlayacaksın önce yazar burada ne demek istemiş kıvrak bir şekilde anlayamıyorsan eğer hiç bir alanda başarı bekleme güzel kardeşim düşünme şeklini değiştirmen lazım olaylara bakış açını geliştirmen lazım. bu da hangi kapıya çıkıyor sence? evet kitap okumaya... toplumda kitap okuyan oranı neredeyse 100 kişiden ancak ve ancak 2 si bu durumda sen başarılı olamazsın güzel kardeşim.
  • taktiklar değil de taktikler dersen; çalışmak çalışmak çalışmak derim sayın sabancı yı anarak.
hesabın var mı? giriş yap