*

şükela:  tümü | bugün
  • türkçe klavye çalış.

(bkz: taktikler)

klasik bir başa kalan başlık vak'ası.

ilk hali:
    (bkz: sınav kazandıran taktiklar)
  • türkçe çalışmalısın
  • taktiklar mı?

jürgen klopp'tan taktik alsan da o iş olmaz gibi.
  • "eğer çok üst düzey bir öğrenciyseniz, sadece deneme çözün" şeklinde verebileceğimdir.
  • sözlükte takılma. gelmiş sözlükte sınavıma bir ay kaldı taktik diyor ya allahım.

hadi abicim git test çöz.
  • senin burada ne işin var çocuum? son denemelerini çözüyor olman gerekmez mi?
  • taktiklar ne laa :/
  • ayt çalışmalısın. tytde iyi olmadığın konularda şu bir aylık sürede ısrarcı olmak yerine iyi olduğun konularda tamamlayıcı ol. ön belleğini yönet anında hafızala her şeyi. son dkya kadar da çalış. kazananlar hep böyle kazandı.
  • okuduğunu anlayacaksın önce yazar burada ne demek istemiş kıvrak bir şekilde anlayamıyorsan eğer hiç bir alanda başarı bekleme güzel kardeşim düşünme şeklini değiştirmen lazım olaylara bakış açını geliştirmen lazım. bu da hangi kapıya çıkıyor sence? evet kitap okumaya... toplumda kitap okuyan oranı neredeyse 100 kişiden ancak ve ancak 2 si bu durumda sen başarılı olamazsın güzel kardeşim.
  • şimdi genç dostum(genç diyorum,bir şey diyorum,aslında sana çok şey diyorum.bak ben bir şey söylüyorum), sınav demişsin ama dünyanın bin bir türlü sınavı var.

ben sana o sebepten sadece şunu diyorum.
    bol soru çöz,hangi sınav olursa olsun,kapiş?