• genel müdürü metin özer tarafından ücretine zam isteyen kadın öğretmene, "geçinemiyorsan evlen hocam. buradan biriyle seni evlendirelim. böylece zam yapmak zorunda kalmayız" hadsizliğinin yapıldığını öğrendiğimiz ticarethane.

kaynak
  • tanım: genel olarak memnun olduğum bir özel okul

bu sene bünyesinde bulunduğum okul türkiye'nin en büyük koleji olduğunu düşünüyorum. neredeyse her ilde okulu var yaşadığım yerdeki okul temel liseden fen lisesi kolejine dönüşünce geçmeye karar verdim. çevredeki en iyi kampüse sahiplerdi. tenisten mini golfa kadar sportif anlamda bir çok imkan var fakat okulda "after school" denen lanet şey yüzünden 5te eve gidiyoruz. 9 saat okul olma fikri hangi eğitim uzmanından çıktı bilmiyorum ama burayı okuyorsa hiç verimli olmadığını bilmesini isterim.

dağıttıkları 2 tür kitap var birisi modüller aylık gelmekte bir kitabın içinde bütün dersler var her ay yeniden gönderiyorlar böylece çantanızda hiç yük olmuyor kitabın kalitesine gelirsek 9-10-11.sınıflar için güzel kitaplar konu öğretme konusunda iyiler ama 12.sınıfa gidiyorsanız 3.kaynak olarak kullanabilirsiniz belki çok fazla klasik soru var konu anlatım modülünde matematik sorularının çözümü yok vs bir de hocalar çok kaliteli bir kitapmış gibi sürekli çözmenizi isterler. aynı hocalar derse girdikleri kurs merkezlerinde kaynak önerisi yaparken hiç adını bile anmazlar kitap konusunda hocalarla böyle bir sıkıntı yaşasam da hocalardan memnunum hepsi ilk günden beri çok yardımcı oldular. ikinci kitaplar da aslında kitap denilemez "töder" adındaki dergiler içerisinde yeni nesil sorular da var bütün sınıfların düzenli çözmeleri halinde fayda görebileceği bir kitaptır.

her hafta deneme yaparlar denemelerin kodları vardır sonu tek sayı olan denemeler genellikle kalitelidir. anasınıfı ve ilkokul bizimle aynı binada küçücük yaşta ingilizce konuşmaya başladılar tabi b1-b2 bilmiyorlardır. ama grammere boğulmadan dinleyerek öğreniyorlar. öğretmen gözünden bakarsak diğer özel okullardan farkı yoktur maaşlar 2000-4000 tl arası değişmekte (çoğu 2000-2500 arası almakta) haftada 45 saat derse girerler cumartesi günleri de çalışırlar.
  • hocaların öğrencileri takmadığı , sadece ingilizce dersleri verilerek çocukları ana dilinden koparmanın esas olduğu ve disiplinsizlik seviyesinde çok yüksek ihtimalle türkiye birincisi olan özel okuldur.
  • ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol.
  • franchise vererek büyümektedir
hesabın var mı? giriş yap