şükela:  tümü | bugün
  • ygs 2011 - kpss 2010 gibi açığa çıkan kopya soru çalınma sıkandallarının yanı sıra sonradan bastırılan ve açığa dahi çıkmayan nice olayın failleri hala yakalanmamıştır.

yeğenler iktisat eğitimi almadan merkez bankası başkanı oluyorlar kpss yi takan yok gerçi 2018 de.
  • dokunulmazlıkları devam ettiği içindir.
  • kim, kimi yakalayacak?
  • bir gün birisinin yakalaması bulması gerekiyor, her ne kadar o sınavlarda hakkı yenen gençlerin kayıplarını karşılamayacak olsa da, her ne kadar geç gelen adalet adalet olmasa da.

denilen fetö yaptı, ketö yaptı, ya o zaman iktidar da kim vardı. tamam madem yapan yaptı yakala bul getir açıkla.

karı koca ailecek sınavı fulleyenler çıktı bunlar akıllı olmayanlar, bir de makul şekilde bilerek yanlış yapanların sayısının hiçte az olduğunu düşünmüyorum.

bir gün birisi yakalamayacak mı bu hırsızları ?
  • rezalettir.

ama bizim ülkede normaldir malesef.

malum toplumsal hafızamız maksimum 2-3 hafta olduğundan unutulup gitmiştir.
    kimsede ne oldu,ne hesaplar verildi,ne sonuçlar alındı diye sormaz,soramaz.
  • 2010 kpss de eğitim bilimleri ve genel yetenek-genel kültürden full çekmiş, yani 240 sorudan 240'ını yapmış biri 500. sırada idi. yani ilk 500 belli, hatta ilk 5 bin kişi bile belli. al cevap formlarını incele ben mi öğreteceğim lan!
  • kopyacılar atanmış, öğretmen olmuşlardır.

atanamayanlar, şanslılarsa sözleşmeli olmuşlardır.

unutma türkiye, sen unutursan yalanlar gerçek olacak.
  • fetö'nün siyasi ayağı ortaya çıkarılmadıkça çalanlar yakalanmayacaktır. bugüne kadar olanlar bunu ispatlıyor.
  • yıllarca sınav soruları çalınıyor, kpss'den karı koca full çekiyor, ben lisedeyken diğer arkadaşlarımdan yav sınav sorularını veriyorlarmış muhabbetini duyuyorum, özetle yıllarca fetöcüler ülkeyi böyle böyle ele geçirmiş yolmuş.
    tüm bu olanları izleyip gerekeni yapmayanlar bakalım öbür tarafta hesap verebileceklermi...
  • bununla kazandıkları yerde fetö'nün siyasi ayağına dalkavukluk yaptıklarındandır.