• genelde hiçbir halta yaramayıp ertesi günü de hiç eden hadise
  • şu an yaptığım eylem. sınavda uyuyakalmam herhalde ama ezberlediğim 120 sayfa birbirine ne kadar karışır bilemiyorum. ayrıca an itibariyle uğruna 7 saattir çalışmış olduğum bu sınavdan -ki hala konuları bitirmiş değilim- 5 saat sonra bir sınavım daha var. ertelemek zorundayım...
  • üniversitede aksini yaşayamadığım durum. neyse ki bu yıl son. umarım.
  • hiç yapamadığım eylem. verimli olduğunu da düşünmüyorum. çalışmadıysanız boş verin yatın uyuyun ne demiş atalarımız şemsiye açıldı mı kapanmaz.
  • eski okul alışkanlıklarım devam ediyor. müşterimin işini şu anda wetransfer ile gönderdim.

eskiden de gece 12den sonra ders çalışmaya başlardım, iş hayatında da değişen bir şey yok, huylu huyundan vazgeçmez :)
  • düzenli olarak yaptığım bir şey, çünkü tıpla tembellik bir arada başka türlü gitmiyor...
  • asla anlayamadığım ve muhtemelen yapamayacağım eylem. gecenin üçünde hangi akla hizmet ders çalışıyorsunuz kafayı mı yediniz?!!
  • hiç yapmadım, üniversite okumadım belki ondan olabilir. ama öğrencilik hayatımı düşününce bana göre bir olay değil. lisede altı zayıfla sınıf geçtim çünkü.
  • ve sabah uyuya kalıp sınavı kaçırmak
  • iki kere yaptığım ve ilkinde tüm bildiklerimi ters yazmayı başardığım ve ikincisinde uyuyakalarak finale giremediğim aktivitedir. tavsiye etmiyorum efendim
hesabın var mı? giriş yap