şükela:  tümü | bugün
 • 03'tur. 03/100 cok pis guluyom aklima geldikce.
 • alınan not o kadar komik değildi de neden alındığı yarar bazen adamı. mesela ; altı üstü çeviri dersinde cümle tahlili yapılacak bütün sayfayı dolduran bir arkadaş vardı. tahlili yazmış da yazmış bütün sayfa kıyamet gibi. ilk sınav olduğu için notları direk söylemediler kağıtları dağıttılar hatalarınızı görün hesabı. aldık baştan aşağı kırmızı bir çizgi var bunun kağıtta. tahlili "şöyle olduğu için böyledir" diye bitirmiş. hocada bütün sayfayı çizip değildir yazmış en alta. 4 sene oldu hala gülüyorum. değil midir? he ok anladım hatamı yapmam bir daha saol cnm kib *

  (bkz: şimdi böyle anlatınca komik olmadı)
 • 31
 • sınavlarda alınmış komik not yoktur trajikomik not vardır.
 • kimyacımız takoz recep çok dalga geçmiştir benimle. sınav sonuçlarını okurken ayağa kaldırıp notumuzu tahmin etmemizi isterdi. her kimya sınavından on üzerinden iki aldığım için: "yorganadam tu points, yorganadam dö puğa" der "ahahahahahahah" diye gülerdi. güleceğine öğretseydin de öğrenseydik şerefsiz. tabi o zaman sınav sonuçlarından sonra ev telefonunu tahtaya yazıp, özel derse ihtiyacı olan arasın yazamazdın. bi basf, bi dow chemical ülkemizden çıkacaktı belki, sen mani oldun ben değil.

  edit: özel ders aldım mı? recep'ten almadım elbette. kal'ın kimya öğretmeninden bir saat ders almıştım. çok para vermiştik, hakkı olmadığı için değil, bizde para olmadığı için ağırıma gitmişti. "yok anne ben hallederim, gerek yok özel derse" dedim. sıra arkadaşım dünyanın en iyi, en çalışkan adamlarından biriydi. "hacı" dedim, benim bu kimyayı geçmem lâzım." tamam hallederiz dedi. ben de beni çalıştıracak falan sanıyorum. artık nasıl kaz kafalıysam çocukcağız hiç o işlere girmedi.
  sınavda grup falan yaparlardı ya. sıra arkadaşın ile farklı soruları çözerdin. kopya önlemi. recep 5-6 grup yaptığı için rahattı, sorular gruplar çorba gibi nasılsa, çok dolanmazdı sınav zamanında. işte öyle bir kimya sınavı geldi çattı, benim arkadaş 15-20 dakikada kendi sorularını yaptı bitirdi. ben de sıraya beşiktaş tezahüratları yazıyorum falan. sonra çekti aldı benim kağıdı, aaa şok oldum, sınavda bırak konuşmayı, sağa sola bakmaz yani öyle bir adam, benim soruları da yaptı. "tamam" dedi, verdi kağıdı önüme. 8 falan aldım, öyle geçtik işte. o değil de recep nasıl şüphelenmedi bu işten orasını hiç hatırlamıyorum. haa dur duuur, bir de benim bu arkadaş hasta fener'liydi. al işte apaçık şike kardeşliği lan bu.
 • 0. daha otesi var mi bilmiyorum.amk idaresi.simdi girsem 90 alirim o ayri.hatta niye 100 degil de 90 diye itiraz ederim.
 • 100'dür. itiraf ediyorum hocam. o ilk sorudaki tabloda 2 satır boştu nasıl 100 verdin ya :(
 • (bkz: ff)
 • (bkz: 44)

  özellikle lise yıllarında psikolojik olarak çökmenize sebep olabilecek not. hocanın sizinle dalga geçtiğini iliklerinize kadar hissedersiniz.
 • sadece ismimi yazıp verdiğim sınav notudur. bana göre gayet sıradan bir nottur.