• ortaokul 7. sınıf, erkek üreme sistemi resmi ve organlardan ok çıkarılmış boşluklara isimleri yazılması isteniyor
    penisin olduğu yere amip yazmıştı bir arkadaş
  • natural unemployment terimini deprem heyelan vb. doğal olaylar sonucu oluşan zararlardan dolayı insanların iş bulamaması olarak açıklamıştım hoca tebrik etmişti ama mantıklı deneme demişti .
  • hz hamzanın şehit olduğu savaş hangisidir?
    -katıldığı son savaş.
  • tundra savaşı... coğrafya sınavından çıkıp tarihe girince
  • lise bir tarih sınavımdır. tarih hocamız kendisi çok güleryüzlü tatlı bir kadın ancak sınıfı tarihten dökmeye karar vermiş anlaşılan şöyle güzel bir çarşaf yaprak sınav hazırlamış. ben de zıppırım o zamanlar çalışmamışım. tarihe dair çalıştığım tek bir şey var dandanakan savaşı. ama öyle böyle değil hani savaşların hikaye arka planları olur ya onları da biliyorum okumuşum bir yerlerde. neyse sınav başladı kağıdı aldım sorulara şöyle bir baktım yapamayacağımı anladım. kağıtta bulduğum her boşluğa dandanakan savaşını yazmaya başladım.

örn: soru: haçlı seferlerinin islam tarihi açısından önemini yazınız.

cevap: 1040 dandanakan savaşının sebepleri..... diye başlayıp bir paragraf dolu dolu yazdım

soru: x savaşı hangi taraflar arasında olmuştur

cevap: x savaşından hemen önce yapılan dandanakan savaşı şu şu taraflar arasında yapılmıştır

soru: ... nedir tanımlayınız

cevap: dandanakan savaşının siyasi sonuçları diye başlayan koca bir paragraf . burada artık yüzsüzlüğü iyice ele almışım.

neyse dandanakan savaşı ile tüm kağıdı doldurdum sınav da zor hani bir tek ben harıl harıl yazıyorum koca sınıfta. kalemin tahta sırada çıkardığı o tıkır tıkır ses yükselirken arkadaşların ‘ne yazıyo bu göt amk’ dediğine eminim.kağıdı tamamen doldurup eserime şöyle bir baktım ayıptır söylemesi yazım da inci gibidir kağıdı eline alan hoca mest olup okumak ister hani. neyse kağıtlar toplandı millet genelde boşa yakın kağıtlar vermiş.

haftaya tarih dersi geldi hoca notları açıklıyor. isimleri okuyor tek tek notları söylüyor. 20-30-35 sularında notlar. sıra bana geldi hoca duygularını gizleyemedi “drnemo bunca kağıttan sonra senin kağıdını görünce öyle sevindim ki, ah bir de yazdığın şeylerin benim sorduklarımla alakası olsaydı”. durumu bilen tüm sınıfla kahkahayı bastık tabi.

neyse yine de sınıfa oranla yüksek bir puan almıştım. dandanakan’ı iyi anlatmışım demek.
  • ilkokul birinci sınıftayız. hayatımda girdiğim ilk sınav.

soru: metre nedir?
    ben: cetvel şekli çizip üzerine çentik atıp, budur demiştim.
  • .... fonksiyonu sürekli midir?
    me: olabilir.
  • bir sinif arkadadim din sinavinda soyle bir cevap vermisti:

soru: allah'in varligini akil yoluyla nasil ispat edersiniz?
    cevap: bekir hocam soyledi koskoca adam yalan mi soyleyecek?
hesabın var mı? giriş yap