şükela:  tümü | bugün
 • bugün louis'in kendi sitesinde yayınlanan, hemencecik izleyiverdiğim yeni louis ck standup gösterisi.

  --- spoiler ---
  her zamanki kara mizah öğeleri, amerikan pc kültürü eleştirisi, gözlemler vs. tadında devam etmiş, aradan geçen süre ve taciz davası ile ilgili de birtakım göndermeler ve bitler mevcut. yumuşak değil, bir özür kıvamı falan da pek yok, ama en iyisi siz izleyip ne düşündüğünüze kendiniz karar verin. öyle ya da böyle döndüğü için beni mutlu etmiştir. special thanks bölümünde ise prozac'ı görmek ayrı güldürdü.
  --- spoiler ---

  şuradan parasıyla alıp izleyebiliyorsunuz.
  https://louisck.com/products/sincerely-louis-ck]

  edit: gelen sorular üzerine, malesef altyazı bulamadım. belki ilerde yayınlarnır.
 • şuradan ücretsiz olarak indirilebiliyor.

  https://archive.org/…tails/sincerely-louis-ck-hd.ia

  edit: link güncellendi.
 • her şeye rağmen louis c.k.’i seven kişilerin malum yerler veya ücretsiz yayınlayan mecralar yerine ücretini vererek izlenmesi gerektiğini düşündüğüm gösteri.

  gösterinin netflix vb. siteler yerine louis ck’in kendi sitesinde yayınlanmasının sebebi muhtemelen bu kuruluşların malum olay yüzünden komedyenle çalışmak istememesi. gösteriyi korsan olarak izlemek ise düşene bir tekme daha vurmak anlamına gelecektir.

  dolayısıyla sevenlerinin ve/veya durumu olanların louis ck'in sitesinden satın alması gerektiğini düşünüyorum.
 • louis abimizin karantina altındaki bizlerin sesini duyarcasına yayınladığı stand-up gösterisi.
 • ismi güzel olmuş şovun. hakikaten louis'den daha sincere birini bulmak zor showbiz dünyasında. adamda en kirli düşüncelerinden ve eylemlerinden bile açık yüreklilikle bahsedebilme cesareti vardı zaten hep. zamanında yaptığı mallıklardan ötürü iki sene önce başına gelenlerden sonra seviyeyi daha da artırmış. annesi, yeni sevgilisi, en yakın arkadaşları filan, lafını esirgediği kimse kalmamış. kimisi için bu, özeli komedi malzemesi yapma çiğliği gibi gelebilir. ama bunca yıldır louis işleri izlerim, komiklik yapmaya çalıştığına hiç rastlamadım. aksine, sahicilikten asla taviz vermeyen ve aklından geçenlere pek öyle filtre koymayan, mizahını da aslında tam buradan koparan güzel bir beyin. daha kendini yeni bulmuşken piyasadan kopmak zorunda kalmasına yalanım yok üzülüyorum. allahtan stand up'larına devam ediyor da bir nebze olsun yokluğunu telafi ediyoruz.
 • akıcı bi showdu. gene "hassas" konulara dair olur olmadık tespitlerle çıkagelmiş bir de malum meseleye dair güzel bi kısım dizmiş.
 • üstat takım elbiseyi çıkarıp atmış; netflix'in boğucu, resmi havasından sıyrılıp özüne dönmüş. gösterinin "başınız belaya girdiğinde kimin gerçek arkadaşınız olduğunu görüyorsunuz" temalı bölümü dikkat çekici.

  gösteri bittikten sonra ekrana gelen yazıda bill burr, dave chappelle, joe rogan, jimmy carr ve prozac gibi isimlere teşekkür ediliyor.

  louis ck would like to thank...
 • özlem gideren gösteri. yaşadığı sıkıntılardan sonra dozu arttırarak geri dönmüş. gösterileri arasında en sivri esprileri olanı bana bu gibi geldi.
  bir çok kez izleyenleri ters köşeye yatırması, yaşadığı skandala bir kaç dakika ayırması ve rahat duruşuyla yine beğenilerimi toplamıştır efendim. izleyin, izlettirin.
 • karantina nedeniyle biriken bir param vardi, bastim 55 lirayi aldim, indirdim hep benim kalacak! neyse, iyi sovdur. ozurler ve yalvarmalar icinde gecmedigi icin pc snowflake yayinlari bayagi gommus ama gercekten iyiydi. 2016’dan beri dave chappelle haric daha iyi special cikaran olmadi sincerely’den. hatta 2010’dan beri cikan speciallar arasinda da ilk 5-6’dadir. bo burnham bill burr ve dave chappelle‘ın sovlari ile birlikte son yillarin en iyi speciallarindan biridir.

  --- spoiler ---

  nasil sapikliklariniz oldugunu baskalarinin bilmesi iyi bir sey degil. benimkini obama bile biliyor

  --- spoiler ---
 • şovdan iki dakikalık bir klip izledim, öyle özlemişim ki yüzünü gördüğümde sırıtmaya başladım. büyük bir linç dalgasıyla netflix sözleşmesinin iptal edilmesi, şirketlerin onunla çalışmak istememesi, ekran sansürü ve daha niceleri. yaptığı işte bu kadar aşmış bir insanı hiçbir şeyin devirebileceğini düşünmüyorum.

hesabın var mı? giriş yap