şükela:  tümü | bugün
  • henüz başlığı açılmamış, şaşırdım.
    yeni karşılaştım, çok detaylı inceleme şansım olmasa da sanıyorum kişilerin kendi film kütüphanesini oluşturdukları bir platform. daha değişken bir ifade ile "kişisel film günlüğü" de denebilir.

takip/takipçi özelliği mevcut. henüz reel şekilde üye olmadım ancak sanıyorum film zevkini beğendiğiniz birinin önerilerini ve en beğendiği filmlere ulaşabiliyorsunuz.

takip edilesi.
  • sinema severlerin kendi elleriyle oluşturduğu bir çeşit imdb.

https://sineboo.com/
  • açıldığı günlerde üye olmuştum site içi mesajlaşma yoktu. şimdi takip listesiyle sınırlı olsa da eklemişler. iyi olmuş. yürünemeyecek siteyi bu devirde kim ne yapsın. mobil uygulaması da geldiğinde tadından yenmez.
  • türkçe, kendi listenizi oluşturabildiğiniz, yorumlarınızı, eklediğiniz filmleri, puanladıklarınızı ya da izleyecek listenizi ayrı ayrı görme imkânı sunan ve imdb karmaşasından şahsımı kurtaran sade ve etkili bir kişisel sinema defteri. ticari beklentilerle değil sinema sevgisiyle ve amatör ruhla girilmiş bir iş olduğundan bir sinemasever olarak destekliğim site.
  • filmlere puan verme hastalığımı bastırmama yardımcı olan bir site.

edit: dizilere de puan verebiliyoruz. oh mis.
  • kesinlikle başak burçları düşünülerek hazırlanmış oldukça pratik ve düzenli bir site. bundan sonra konuşma arasında "nasıl filmler izlersin?" sorusunu duyduğum anda sineboo profilimin linkini göndereceğim karşı tarafa.