şükela:  tümü | bugün
 • "sinema severler için kurulmuş bir site. izlediğin filmleri kaydet, yorum yap, paylaş, arkadaşlarının neler izlediğinden haberdar ol." diye açıklamışlar kendilerini.

  dizi severler için diziboo'su da var.

  https://sineboo.com/
  https://dizi.sineboo.com/
 • sinema severler için muhteşem hizmet.
  benim gibi bilgisayarda kendi kendine bunu izledim / izlemedim gibi kayıt tutmaya çalışıp, işin içinden çıkamayanlar için de şahane olmuş. yeni şeyler keşfetmekte cabası.

  üstelik bu güzelliği sinemaya tutkusu ile yapmış şahsı kalbinden öperim. eline sağlık
 • ezelden beri sinema kayıtlarımı tutup kolayca erişebileceğim bi site istiyordum, çok isteyince de oluyor tabi. sineboo'nun ekstrası; puan, yorum vb. hareketler için bir takip/paylaşım sistemi olması. bir de dizi sevenler için diziboo'su var. film/dizi ekleme işi bir bot sayesinde imdb linkleri ile yapılıyor ve tüm kullanıcılar kolayca kullanabiliyorlar. bence en önemli özelliği ise kendi sayfamızda/kayıtlarımızda arama yapabilme imkanı tabi. kısa sürede tüm eksikliklerini tamamlar ve daha da gelişir, güzelleşir diye umarken seyir tarihlerini kaydedebilme imkanı da geldi ve bence güzel oldu çok da güzel iyi oldu. tanıdıklarla takipleşerek kullandıkça sinema konusunda etkileşimin ne kadar faydalı ve eğlenceli olduğunu da görmüş olduk bu arada.

  https://sineboo.com/uye/laika
  https://dizi.sineboo.com/uye/laika