şükela:  tümü | bugün
  • canlıya yapılan işkence,
    nasıl kediye, köpeğe işkence yapılıyorsa bu adamında bulunup yargılanması gerek,
  • sinek dahi olsa yapılan işkencedir. psikopatlıktır. tasvip etmiyorum.

çocukken bir arkadaşım vardı. sineklerin kıçına sopa sokup iple bağlar gezdirirdi. yavru köpeklere işkence ederdi. büyüyünce psikopatın teki oldu hapislere düştü.
  • sineğe küfreden bir çomar barındıran video.
  • - sineğin kulağı mı var, allah'ın ayısı. madem hayvanlar üzerinde deney yapıyorsun, kendini bağla, dinlemeye devam et.
  • gozlerimi yasartan entry`dir.
    abi ne yaptiniz yaa!!!
    o sinek nefes aliyor!
    cani var lan onun, cani!
    nasil yaptiniz ya!
    ya yemin ederim olmek istiyorum artik , dayanamiyorum!

rica editi: allah askina yazdigim entry`i olumlu oylamayin!
  • yapacağınız videoyu da haberciliği de sikeyim!
  • ''bir sineğin yaşama hakkını elinden almak'' diye değiştirilmesi gereken başlıktır.
  • bgy grubundaki bir manyağın paylaşımı olarak bahsi geçen görüntü
    daha önce bu grubun hayvanlara taciz ettikleri ve paylaştıkları bazı yerlerde yazılmıştı.
    çoğu çocuk ve gençten oluşan grubun dikkatli takip edilmesi gerek,

iddia; https://www.youtube.com/watch?v=hztd3yv-l9a
    kaynak
    bahsi geçen grup olabilir.

edi; link
  • aklıma senelerdir düşündüğüm bir soruyu yeniden getiren işkence. bir fili öldürdüğümüzde hapis cezası dahi alabiliriz. bir sineği öldürdüğümüzde neden önemsenmiyor? mesele beyin büyüklüğü mü? işlevsellik mi? insanoğlu niye bu kadar gaddar? 1968 yapımı olan planet of the apes filmini izletme diye bir ceza olsa keşke. ama ahmet'in dediği gibi "ondan da anlamazsınız ki siz".
  • sinek ile köpeğin sentience quotient'ı aynı olmadığı için 10 kat daha az tepki verdiğim durumdur.