• leblebi tozu çekip,dumanın içine dalmış nesildir.
  • bunu yapıp sonra park halindeki araca kafayı geçirmiştim.
    kanlar içinde kalmışım, haberim yoktu. etraftakilerin ciyaklamaları ile elimi alnıma götürünce duruma uyanmıştım.
    güzel nesildik.
  • aynı zamanda misket, taso, fişek ve atari oynayan nesildir.
  • şimdi düşünüyorum da cidden niye yapıyorduk bunu ? büyüklerden böyle mi görmüştük, bu bir mahalle ritüeli miydi acaba? fsgsfagsfgsdsgs
  • aracın geçeceği saate göre kendimizi ayarlar o dumanın içinde saklambaç oynardık gece yarılarına kadar oyunlar oynar korkusuzca dolaşırdık bizim çocukluğumuz son demleriydi tüm güzelliklerin.
  • birde garip bir ses çıkarırdı o kamyonet , doksanların başında muazzam duman bırakırdı rahat 5 dakika göz gözü görmezdi , duman miktarı her yıl biraz daha azaldı .
    teknoloji geliştikçe etrafta is bırakmayacak sikindirik uygulamalara geçiş yaptılar
  • şu sıralarda 40 yaş civarında olanları, bir ihtimal diz ve dirseklerinde o zamanlardan kalma yara izlerine sahip olan, hem sokakta oynamayı, hem dijital dünyayı bilen neşeli nesildir.
  • bırak koşmayı bisiklet sürmüş nesiliz biz ...
  • duman içinde göz gözü görmezken rastgele birini tokatlamış nesildir aynı zamanda. duman gidince görmüştüm, annesinin yanında ağlıyordu. bu yazıyı okuyorsan, özür diliyorum.
  • koşmak ne illa dumanından soluyacam diye yırtındık be
hesabın var mı? giriş yap