• bizim kediye şimdiden silivriden bir yer + yedek don atlet ayırmalı o vakit.
  • insan öldürene de mi 3 sene hapis verilecek diyerek bertaraf edebileceğimiz ne idüğü belirsiz troll zırvası.

(bkz: sinek)
    (bkz: sinir sistemi)
  • insan ölüm sebebi canlılar listesinin birinci sırasındaki sinekler ile kendi halinde yaşamaya çalışan kedi ve köpecikleri aynı kefeye koyan ibiş sicmasi istek.
  • sinekler öldürülmeyi hak ediyor yalnız. geliyor dibimize vızır vızır vızır. diyorum ki bak git başımdan. yok inadına vızır vızır. ben kovuyorum o geri geliyor. adeta inatlaşıyor. yakalayayım diyorum, pencereden dışarı çıkarayım. ya çok hızlı kaçıyor ya da yakalayıp dışarı bırakmamla geri içeri giriyor. laf anlamıyor ki. ne kadar konuşsam boş.

sonuç? (bkz: raid)

şimdi bu kadar tatlı dile, iyi niyete rağmen ben mi suçluyum? sineğin hiç mi suçu yok?
  • gerçekleştirilirse ağırlaştırılmış müebbet yiyeceğim önerme.
  • hep bir akvaryum balığı ile kıyıya vuran yunuslar arasındaki duyardı hayata ve insanlara bakışım.
  • sözlükte ne kadar boş beleş adamların pardon adam dedim ama yaratıkların olduğunu kanıtlayan başlık! abiciğim siz salak mısınız yoksa taklit mi yapıyosunuz yani cidden gerçek olamazsınız. bir de kedi köpek sevmek ile sineği bir tutmuş. şurada etkileşim kasmak için götünüzle mum üfleyeceksiniz az kaldı hadi
  • sinek kadar aklin olsa keske.
  • kanada'da hapis olmasa da para cezası olduğunu gördü bu gözler.
hesabın var mı? giriş yap