• cocukken gerçekleştirdigim eylemdir, bir lahmancuncuda kuzenimle birlikte lahmacun siparişi vermiş ve beklerken, bize koladan önce gelmiş geniş pipetler önümüzde duruyor ve sürekli masaya konan sinekleri kovalıyorduk. lahmacuncunun garsonu gelip o sinekleri pipetle yaklaşıp nefesle çekin tam ortadayken dilinizle pipetin ucunu kapatın, pipetin içine hapsedin dedi. o an süper bi fikir gibi görünmüştü...
  • dün başıma gelen olay, neyseki yutmadan tükürebildim ama ağzımda böle garip bi tat kaldı ya da psikolojik
  • yaz aylarına denk gelen çim saha maçlarında özellikle de sürekli ko$up artık totosundan soluyan sporcuların ba$ına gelen istemsiz beslenme.
  • burundan giren sinek daha da iğrenç bir vaka oluşturur...hümkürülemeyen sineğin burnun üst taraflarına doğru süren yolculuğu değişik bir histir...
  • kurbagalarin beslenmek icin yaptiklari olay.
  • (bkz: bear grylls)
  • bisikletle soluk soluğa giderken hiç de istenmeyen edim. olay bisikletlinin değil sineğin kontrolünde gerçekleştiği için; bir iki gram proteinden zarar gelmez, hem yolda giderken de karnımı doyurabiliyorum moduna girilmezse kusmak işten değildir. sinek gırtlaktan yukarı çıkmak istese bile yutkunma gibi güçlü ve ezici bir hareketi başlatan refleks neredeyse * önlenemezdir.
  • oruç bozmaz. isteyerek değil neticede. ha bilerek yutacak kadar pislik bi' götseniz eğer, bilemiyorum onu. allah belanızı versin o zaman ne diyim. lan midem bulandı amınakoyım akşam akşam. püü, lanet olsun dostum.
  • yemek yerken gerçekleşirse gözlerde problem olduğuna dalalettir.
  • an itibari ile gerçekleşen o-ola-oööğğğrrrhhh!!!
hesabın var mı? giriş yap