şükela:  tümü | bugün
 • mansur ark ile maalesef isimli parçada düet yapan, sesi pek güzel olan, kıvırcık saçlarını ayrıca bir sevdiğimiz güzel bir arkadaşımız sinem. başarılarının devamını diliyoruz !

  link
 • burnunu yaptırır, saçma pop dünyasını bir düğün şarkısı ile sallar. demedi demeyin. sesi güzel.
 • bugünlerde çok aradığımız gerçekten yetenekli olan müzisyenlerden.

  eğitimi, dame de sion fransız lisesi, istanbul bilgi üniversitesi reklamcılık bölümü ve istanbul üniversitesi devlet konservatuvarı müzikal tiyatro bölümlerini içeriyormuş. türkiye ve yurtdışında gruplarla müzik yapıyor, müzikallerde rol alıyormuş.

  müzik anlamında oldukça donanımlı görünüyor. blues'dan funk'a, pop'tan rock'a geniş bir yelpazede türkçe, ingilizce ve fransızca şarkıları enfes seslendiriyor.

  bu arada instagramından anladığım kadarıyla oyuncu altan günbay dedesi oluyor imiş.

  2016'da mansur ark'la inadı bırak şarkısını yeniden seslendirmiş (yukarıda linki verildiği üzere). çok da güzel olmuş:)
  bunun dışında şuna da bayıldım

  umarım hakettiği yerlere gelir :)
 • son zamanlarda dinlediğim en iyi seslerden. şaşkınım ayrıca orkestrası çok başarılı. türkiye'de pek tabi tutmaz yukarıda denildiği gibi düğün şarkısı vs yapması lazım. tutmasın varsın biz takip edebilelim o zaten kazanır diye düşünüyorum. maalesef coverı baştan sona kalite. opera da söylüyor sanırım opera mezunu. bilgi edinemedim çok fazla tanıyan bilen varsa nerde çıkar ne yapar yeşillendirirse çok sevinirim.