• mansur ark ile maalesef isimli parçada düet yapan, sesi pek güzel olan, kıvırcık saçlarını ayrıca bir sevdiğimiz güzel bir arkadaşımız sinem. başarılarının devamını diliyoruz !

link
  • son zamanlarda dinlediğim en iyi seslerden. şaşkınım ayrıca orkestrası çok başarılı. türkiye'de pek tabi tutmaz yukarıda denildiği gibi düğün şarkısı vs yapması lazım. tutmasın varsın biz takip edebilelim o zaten kazanır diye düşünüyorum. maalesef coverı baştan sona kalite. opera da söylüyor sanırım opera mezunu. bilgi edinemedim çok fazla tanıyan bilen varsa nerde çıkar ne yapar yeşillendirirse çok sevinirim.
  • bugünlerde çok aradığımız gerçekten yetenekli olan müzisyenlerden.

eğitimi, dame de sion fransız lisesi, istanbul bilgi üniversitesi reklamcılık bölümü ve istanbul üniversitesi devlet konservatuvarı müzikal tiyatro bölümlerini içeriyormuş. türkiye ve yurtdışında gruplarla müzik yapıyor, müzikallerde rol alıyormuş.

müzik anlamında oldukça donanımlı görünüyor. blues'dan funk'a, pop'tan rock'a geniş bir yelpazede türkçe, ingilizce ve fransızca şarkıları enfes seslendiriyor.

bu arada instagramından anladığım kadarıyla oyuncu altan günbay dedesi oluyor imiş.

2016'da mansur ark'la inadı bırak şarkısını yeniden seslendirmiş (yukarıda linki verildiği üzere). çok da güzel olmuş:)
    bunun dışında şuna da bayıldım

umarım hakettiği yerlere gelir :)
  • (bkz: şımarık sesli akustikçi kız furyası)

mansur ark'ın maalesef'ini söylerken bu şımarık sesi ve büyük müzisyen edasındaki hareketleri ile iticiliğin doruklarında gezmekte. neyse ki yarısında sahibi geldi de kurtardı.
  • burnunu yaptırır, saçma pop dünyasını bir düğün şarkısı ile sallar. demedi demeyin. sesi güzel.
  • çok güzel coverların sahibi. minnie riperton coverlamak herkesin harcı değil zira.

ayrıca mansur ark-maalesef cover'ı da harika. sonundaki sürpriz de çok tatlı.
  • je veux cover'ı da süper olan kadın. enerjik ve doğal halleri de çok sempatik.
hesabın var mı? giriş yap