şükela:  tümü | bugün
 • kendisiyle tanışmak için can attığım tatlılık.
 • hahah çok heyecanlı ve konuşurken deli heyecan yapan spikerdir.

  şu an ntvspor'da atletico madrid için konuşuyor. resmen kameranın önünden kaçtı, şu an da elindeki kağıtları okurken takılıyor,tekliyor falan kamera arkasından.

  tam bir amatör ruh kendisi ntvspor kurtlarının arasında.
 • 29 ekim pınar ksk zalgiris kaunas basketbol maçı maç önü röportajı ile ilk defa gördüğüm muhabir.

  (bkz: bazı kızlar çok güzel)
 • sürekli olumsuz yönde eleştirip, haybeye itin götüne sokmaya bayılan iğrenç bir kitle var türkiye'de maalesef. türkiye cumhuriyeti uyruğunda üretilen ya da gerçekleştirilen hiçbir şeyi takdir etmemeyi bir bok sanan, vasıfsız bir kitle.

  tiksiniyorum ulan hepinizden. ne rezalet insanlarsınız be. bir insanın becerilerini, yeteneklerini hemen o an oracıkta gömüp, anında bir sonuca varmak ne kadar kolay di mi?

  insanlar beceri, yetenek ve eğitimleri doğrultusunda bir iş sahibi olurlar. bu sahip olunan işlerin ise ilk yılları biraz sıkıntılıdır. heyecanlanırsın. okuldaki gibi değildir hiçbir şey. müşteri vardır karşında artık. çalıştığın şirketi temsil ediyorsundur, onun yüzüsündür. bir de karşında milyonlarca kişi varsa seni izleyen... işin rengi biraz değişir.

  kamera karşısında daha rahat olabilmesi, memleketin yarrak gibi ingilizceyle konuşan trt muhabiri ve türevleri insanların tekeline kalmaması için kendini geliştirebilmesi, özgüveninin sağlam kalabilmesi için desteklemek ve arkasında durmak gerekiyorken, var olan heyecanını sikip atmak, bir daha oraya çıktığında bir kat daha gerilmesine sebep olmak insan olarak size ne katıyor merak ediyorum.

  etrafınızda nefes alan, yürüyen, beyni olan, kalbi olan, bir geçmişi ve geleceği olan her şeye nefret kusmaktan bu kadar mı zevk alıyorsunuz?

  amına kodumun memleketinde bu kadar mı mutsuzsunuz? bu kadar mı sevmiyorsunuz kendinizi de artık içinizde biriken iltihap başkalarının üzerine akıyor.

  sonuç olarak;
  seviyoruz seni sinem. her gördüğümde de daha çok mutlu oluyorum. helal be sana. he bu arada, kentkart'ın hala bende.
 • 2013 yılında ege üniversitesinden mezun olduktan sonra 2015 yılında bilgi üniversitesinde medya ve iletişim bölümünü de bitirerek başarılı bir şekilde eğitim hayatını bitirmiş 2013 yılından beri de ntv spor bünyesinde çalışmaktadır.

  ingilizcesinin yanında sempatik tavırları ve tabii ki güzelliği biraz daha ilgi çekmekte diyebiliriz sanırım.

  kendisini bir gün futbol röportajında görebilirken ertesi gün basketbol maç çıkışı röportaj yaparken denk gelebilirsiniz.

  umarım bu başarısını sürdürür ve ekranlarda görmeye devam edebiliriz.
 • dil bilmesi dışında herhangi bir özelliği olmadığını düşündüğüm hatun kişisi. neden böyle düşündüğümüzü yazalım da eşi dostu üzerimize atlamasın. ntvspor'da tecrübeli ya da duayen diye baktığı tiplerin bir çoğu da zaten bu meslekle alakası olmayan tipler. dolayısıyla doğru bir gazetecilik/habercilik yapabileceği bir ortamda çalışmıyor. bu ülkede medya işlerinin tamamı ahbap çavuş ilişkisi ile sürüyor. ve zaten öyle olmasa kendisi de sadece tercüman falan olabilirdi. ntvspor ise ciddi anlamda kötü yönetilen bir kanal. habercilik anlamında oturaklı işlere pek rastlayamazsınız. daha çok çalışanların spor kültürlerini sattıkları kapalı kafa bir yer. fuat akdağ bıyıkları ile kırkpınar'dan yayın yaptığı trt zamanlarını aşmaya çalışıyor eyvallah da bu iş "dilara ile zor işler", " denemeden olmaz" gibi uyarlama işlerle olmaz. global yeni jenerasyonun tavsiyeleri güzel ama yaratıcılık konusunda yetersizler.

  yine de takipteyiz sinemciğim, platese ve belgrad'a devam :)
 • güzelliği 4/4'lük televizyonculuğu ise ancak 1/4'lük olan ntvspor spiker kişisi. evet çok güzel, evet pilates filan, harika. ama kamera önünde gerçekten iyi değil. yine de seyir zevki açısından takipteyiz.
 • sesi cok kotuymus yahu. daha once de tv karsisinda izlemistim kendisini ama bu kadar batmamisti o zaman herhalde. az once ali ece ile birlikte aksamki napoli besiktas macini yorumladilar; konustugu her an kulak tirmaladi resmen. cok guzel olmasinin da faydasini gormus sanirim isiyle ilgili olarak.
 • spor camiasının en güzel spikeri olabilir ama o ses aman allah'ım en fazla 5 dakika dayanabiliyor insan.