şükela:  tümü | bugün
  • gelinim olur musun? adlı yarışmanın 1984 doğumlu, (bkz: 84lü hatunlar) açik öğretim lisesi'nde okuyan, annesi ve babasi ayrildiktan sonra annesi bir başkasiyla evlenip yurt dişina gitmiş olan, sevdiği kişiyle evlenip türkiye'de kalmak isteyen* ve en büyük eğlencesi araba kullanmak olan yarışmacısı. ayrıca diğer tüm rakipleri gibi yarışmanın ismiyle kendi ismi birleşince cümle oluşturuyor.
  • para, mal vb. nedenlerden dolayı, diğer bir aslan kadını olan semra yücel'e boyun eğmek zorunda kalan aslan dişisi..
    kaçamak olarak attığı, "ulen dışarıda olacaktınız, ben size göstermezmiydim!" bakışları pek orijinaldir.
    aynı ormanda*, sahip olmaya çalıştıkları geyiği* paylaşamadıklarında gösterdikleri efor, takdire şayandır. ve lakin bacakları uzun olan geyik* sonunu bilmektedir..
  • her ne kadar saglam bir papuc olmasa da, semra yucel i cildirtigi icin sevdigimiz bir insandir. yine favori oldu ya vermis oldu semra'nin eline.
  • evde oldugu sure icerisinde koyu renk saclari uzadikca uzayan,dip boyasi geldikce gelen gelin adayi.ciktiktan hemen sonra dipleri boyatarak 2renkli saclarindan kurtulmustur ama bu onun sahte sarisin oldugu gercegini degistirmemistir.
  • hemen şarkı söylemeye, fotoğraf çektirmeye başlamış kişidir bu.. semranımın da dediği gibi inşallah geleceğin ebru gündeşi, hülya avşarı olsundur.. *
  • türkiye'nin en ünlü gelin adayı sinem umaş hakkında herseyi bulabileceğiniz bir site http://www.sinemumas.com/

sinem umaş hakkındaki en son gelişmeleri fan club üyeliği - ziyaretçi defteri - anket - resimleri - son dakika haberleri ücretsiz email (çok yakında) vede birçok aktiviteden haberdar olmak istiyorsanız mutlaka bu siteyi sıklıkla ziyaret ediniz....

gibi bir spam maille sanal dünyaya da giriş yapmış hadi bakalım.
  • kasları ve gözlerinin arasındaki mesafeden bir ömür geciren insan.
  • yaptığı her hareketin sahte olduğu, üstündeki herşeyin emanet durduğu kızcağız.
    ve bu kızcağız gittiği yerlerde de bağrış annesi ve babasına
    -bakın göreceksiniz ben daha x5 alıcam
    diyen öylesine paraya ihtiyacı olan garip bir tip.

ve bazıları da bu tip kızcağızlara prim yaptırıyor ya birgün gelecek tepemize çıkarlarsa şaşırmamamız gereken tiplerden biri.
  • saloryum yapip arap testisi kivaminda takilan ki$i.
  • mila kunis' e benzetiyorum kendisini.