şükela:  tümü | bugün
  • istanbul üniversitesi adli tıp enstitüsü araştırma görevlisi.
    renkli göz, otomatikman güzel..
  • ne çıkarsa bahtına programıyla flash tv ekranlarında arz-ı endam eden bayan sunucu. programını açarken "günaydıın günaydııın ekran başındakiler ve stüdyodakiler, siz evlerinize siz de stüdyoya hoş geldiniz" diyerek "farkını" ortaya koymuştur, o farqınan çoh güzel olmuştur.
  • çok yapmacık ve bayağı bir sunuş tarzı var , ayrıca kendisine acilen zayıflamasını ya da kendisinin bedeninde kıyafetler seçmesini öneririm ; zira dar giysileriyle kilolarını saklayamadığı gibi olduğundan daha tombiş gösteriyor .
  • flash tv'de yayınlanan ne çıkarsa bahtına programının bugün yayınlanan bölümüne büyük ihtimalle sarhoş olarak çıkan bağyan. yoksa o manasız şuh kahkahaları ve her cümleyi bağırarak ifade etme gayretini başka türlü açıklayamayız.
  • flash tv'de yayınlanan ne çıkarsa bahtına isimli programın eski sunucusudur. seri katil, ar yoksunu sefer çalınak isimli kişiyi programından şahane yollayan güzel insanın ismi hülya bozkayadır.

edit: isim düzeltmesi için sadecegunlukseyleryazicama teşekkür ederim.
  • star tv'de hayat sevince güzel isimli izdivaç programını sunan abla.
  • kesinlikle yemek programı sunmaması gereken memeli...

sunmaya çalıştığı programda ünlü tarabya otelinin aşcısına önündeki yemeği soruyor ve aşcı " tarama dediğimiz ,balık yumurtasından yapılmış bir meze " deyince ; hmmm gerçi yumurtayla pek aram yoktur ama diyor....

bir de ne öyle şapur şupur , mide bulandırıcı.
  • 2 gündür yıllık izin sebebiyle beyaz tv de magazin programında denk geldiğim çığırtkan kadın.

bugün murat başoğlu olayında öyle bir çığırdı ki namus bekçiliğinde yemin ediyorum ben kadınlığımdan utandım.

ey be insan evladı! olayı insanların bikinisiyle ve kendi yetiştiriliş tarzınla karşılaştırıp genel olarak bu olaydan bambaşka yerlerdeki insanların hayatıyla karşılaştırıp nasıl çığırtkanlık yaparsın!

biz kadınlarımız atatürkçü ve özgür olsun istiyoruz! sen tv den 2 sapkın yüzünden nasıl bir ton insana ordan hayat dersi vermeye kalkarsın!

kimsin ya sen!
  • bu sabah boş beleş internette dolanırken bir magazin videosuna denk geldim, şu malum ensest haberle ilgili.

ben en son, trafikte ters yönde üstüme gelip el kol hareketi yapan hücreye sinirlenmiştim bu derece. bu canlıları kim çıkarıyor ekran başına aklım almıyor inanılır gibi değil. oturmuş koltuğuna bir tanrı edasıyla "ben babasının yanında bile mayo bikini giymeyi kabul etmiyorum" diyor.
    "sen eşinle bikinili poz vermeyeceksin arkadaş kabul etmiyorum" diyor. ben de eşim de buna karşıyız evet ama bu aklını yitirmiş zat bunu "kabul etmiyor" ve yaparsan da bak başına neler gelir diyip olayı genelleyip eşiyle bikinili fotoğrafını paylaşanların her an herşeye hazır olması gerektiğini ima ediyor.

kim lan bu kadın diye bi kaç videoya daha baktım yemin ediyorum bu ülkenin durumunu geldiği kalite çıtasını gördüm.

pespaye, leş.
  • "karısının bikinili fotoğrafını paylaşan erkeğin erkekliğinden şüphe ediyorum" diyen bayan libido.

nihat doğan'ın kadın versiyonu.