• o nasıl başlık amk rüzgarda uçtu zannettim.

biletlerin pahalı olduğundan yakınan yazar başlığıdır, haklıdır.
  • sineboksimumlara gitmeyin arkadaşlar, mümkün olduğunca mahallenizin sinema salonlarına destek olun. tekelleşme arttıkça tünelin ucu çok kötü yerlere çıkacak, bilesiniz.
  • gitmeyin efendim. ben hem pahalı buluyor hem keyf almıyorum. sıkılıyor ilk 12-14. dakikasında çıkmış ve gittiğime pişman oluyorum.
    istisnalar yok mu tabi ki var ama 4' ü geçmez.
  • sadece sinema olsa iyi, izlemeyi cok istedigim tiyatro oyununun fahis bilet fiyatindan dolayi kendimce boykot uyguladigim hadisedir. bilet alabilirim ama her seferinde bu fiyatlardan gina geldi.
    bu hafta merak ettigim iki filmi de sinemada izleyemem muhtemelen.

(bkz: sanat kimin icin)
  • bizim yüzümüzden bu olanlar.kenarda köşede kalmış sinema salonları kapanırken avm deki cinemaximumlara gidek bizler yüzünden.
    şu an da 30 dkka reklam+kalitesiz film kalitesi+25-30 tl sinema biletleri reva bize.
    ha alternatif yok mu var misal ankara için büyülü fener bahçeli ve kızılay hafta içi 15-16 tl civarında.hatta forum cinemapink salı günleri halk günü diye 10 tl.salonları küçük evde biraz ama koltukları rahat ha ankaranın bir ucu ama olsun.
  • parası olan ve ömür boyu sinemaya gitmek istemeyen, düzgün ses sistemli bir televizyon alıp sinema keyfini evde yaşayabilir. yapan çok , keşke bizede kısmet olsa.
  • ayyyy icim ciz etti beee kim yasadiysa yazik
hesabın var mı? giriş yap