şükela:  tümü | bugün
  • aklı hür hangi bireyin aklına gelipte, hadi bu kadar rahatsız edici bir sese sahip patlamış mısır yeme aktivitesini sinema solanlarına taşıyalım demiş merak ediyorum.

para vererek girdiğim bir filmde bir öküzün - kadın erkek hiç farketmez- katur kutur yediği mısırın sesini duymak zorunda mıyım?

hadi ucuz bir şey olsa belki anlayacağım -yine de öküzlük olduğu gerçeğini değiştirmez- ama değil de. mısır+kola otuz lira.

kısa sürede önünün kesilmesini temenni ettiğim saçmalık.
  • benim de yağlı oluşundan ötürü tepki gösterdiğim saçmalıktır. o yağ ve nişasta kokusunu çekmek zorunda değilim.
  • festival programlarında dahi ağız kapatma yetisi olmadan mısır yiyip abuk subuk seslerle dişlerini temizleme çalışan ham öküzler sayesinde sinemaya gitmeme kararı aldırtan saçmalık.
  • mücver mi yemeli?
  • kendi fotoğrafını duvar kağıdı yapmış kezbanlar karanlık ortamda bile ışığı full açık cep telefonlarını çıkartıp durmasınlar, ben mısıra da razıyım dediğim serzeniş.
  • evde sinema deneyimi için arkaplanda videoyu açın ve film izleyin.
    https://www.youtube.com/watch?v=odaw33kk1pk
  • zamanında amerikalıların uydurduğu birşey mısır+kola. bir zamanlar amerika’da aşırı miktarda mısır ekiliyor ve fazla olan mısırlar çöpe gitmesin diye böyle birşey uydurmuşlar. bizimkilerde kutsal kitapda yazıyormuş gibi her filmde mısır ve kola tüketiyor.