şükela:  tümü | bugün
  • bugün denk geldiğim ilginç olay. herkes hüngür hüngür ağlarken 13.30 seansında bangır bangır sevişen nesle aşina değildim oysaki.

liseli olduğunu düşündüğüm bu insanlar, şeftali ısırır gibi sesler çıkarınca boşluğuma geldi ve arkamı döndüm. bir de ne göreyim çocuk bildiğin hatunun üstüne çıkmış. yıkama yağlama yapıyor. gülümseyip önüme döndüm. müslüm baba da o ara itirazım var türküsünü yorumluyordu.

sinemada, sokakta sevişen sevişsin rahatsız olmam ama müslüm filminde sevişmek ne bileyim ya acayip geldi. mutlaka deneyeceğim.
  • büyük ihtimalle hangi filme geldiklerini dahi bilmeyen genç aşıklardır.*

+ abi bize iki bilet
    - hangi filme?
    + ilk hangisi başlıyosa
    - yer?
    + en arka köşe
    - sağ/sol?
    + farketmez.
  • yazık ev bulamayınca, malum günlük kiralık eve ne yaşları ne paraları yetiyor.

2 kişilik bilet parasıyla sevişmişler...
  • yapmayın amına koim sinemalarda artık kamera var hepsi de gece görüşlü yarın öbür gün public kategorisinde kendinizi görürsünüz diye uyarmanız gereken çift.
  • öğrencilik dönemimde sinemada çalışırken rastladığım olayın bir benzeri. şöyle ki, genç bir çift seansın boş olacağını mı düşündü yoksa filmin ismine bile bakmadı mı bilmem ama günün ilk saatlerinde animasyon çocuk filmine arka koltuklardan bilet aldılar. daha salonun kapısını kapatmadan seviştiklerini gördük ama bir yerde keserler diye ses çıkarmadık. daha sonra salona küçük bir kız ve babası girdi. çocuk filmin ortalarında seslerini duyup babasına "baba arkadakiler ne yapıyor?" diye sorunca adam olay çıkardı. çifti salonun dışına aldık. büyük bir kesimin sinemayı farklı sebeplerle kullandığına o dönem çokça şahit olduğum için şaşırmadım.
  • film çıkışı bir röportaj.

- merhaba, nasıldı hanımefendi?
    + çok ağlattı..
  • dabbe filmine bile sevişmek için geleni gördükten sonra müslüm filminin benim için hafif kaldığı olaydır.