• çıkan reklamlar ile işlemciye zor anlar yaşatan, yorumlarda filmin sonunu söyleyebilecek kadar beyin fakiri insanları barındıran sitedir.
  • before midnight isimli film üzerine yapılmış 61 yorum içerisinden en çok beğenileni şu olan, sinema sitesi gibi ama daha dandik bir site,

''öncelikle ben de ilk iki filmi izleyerek sinemaya geldim.fakat filmin ikinci yarısında geçenlerden sonra hemen sinemadan çıkmak istedim.ama yinede sonuna kadar kaldım.fakat yaşarlarsa bir dördüncüsü çekilecekmiş gibi sona eren film benim için bitmiştir.ikinci yarı başında ne oldu derseniz filmin senaryosunuda yazan ethan hawke ve julie delpy yunanistanda başbaşa kalacakları otele giderlerken yol üstünde bir şapel(küçük kilise) görüp içine giriyorlar.içindeki aziz resimlerine bakarken julie delpy resimdekilerin gözbebeklerinin oyulduğunu görüyor ve ethan hawke bunu kimin yaptığını soruyor.ethan hawke da türklerin yunanistan`ı işgali sırasında yaptığını söylüyor.bunun üzerine julie delpy artık türk yemeklerini yemeyeceğini söylüyor.ethan hawke da bu da türklerin çok umurunda olur deyince julie delpy o zaman onlara artık saks çekmeyeceğim diyor.evet aynen böyle geçiyor konuşmaları.zaten filmin tamamı yunanistanda geçiyor.daha havaalanına geldiklerinde ne muhteşem havaalanı böyle havaalanı gördün mü diyen ethan hawke evet muhteşem bir havaalanı diyor.gittikleri otelde ne temiz ne modern o da diye övüyorlar.tamam yunanlıları ve yunanistanı övecekseniz övünde türklere niye küfrediyorsunuz?osmanlı yüzyıllarca avrupada hüküm sürdü kaç ülkeyi yönetti kaç tane kiliseyi yıkmış yakmış zarar vermiş?ya yunanistan bulgaristan vs.?onlar kaç camimize zarar vermişler,yıkmışlar biliyorlar mı?ingilizce bilsem bu ve bundan fazla bir çok şey söyleyebilirdim onlara ama boşuna dememişler türkün türkten başka dostu yok diye.allah`tan bulsunlar ne diyeyim.''
  • olabilecek en dandik sinema sitesi. moderatörleri yada sayfa editörleri her ne boksa ve kimse çok ama çok ilgisizler . insan bir sayfaya bakar neler oluyor ne yazılmış şikayetler neler kendilerine mail attım ayrıca feysbuktan yazdım hiçbir cevap vermek gibi niyetleri yok. yinede bu siteye girip prim yaptırıyor insanlar.
    - bir kere oraya niye üye girişi kısmına beni hatırla koyuyorsun kullanıcı adı ve sifreyi her dakika girmekten bunaldık sıkıldık a.k .oraya çentik atıyoruz hatırlasın diye senin gerizekalı siten hatırlamıyor ve halada bununla ilgilenmiyorsunuz.
    -niye ben her filme tıkladığımda fragman otomatik başlıyor heleki pc nin sesi açıksa yandın baaannn diye başlıyor yükses seste senin o an izlemek istemediğin fragman.. sonra onu pause yap her seferinde yorumları oku bilmemne..
    -yorumlar bölümünde dünyanın en gerizekalı ergenleri ve ergen olmamışları mevcut sürekli aynı şeyleri yazıyorlar "seyredicem bu filmi fragmanı güzel" - "aa bu filme kesin gidicem" - "bizim orda oynamıyor bu film niye" ananınki diye. böyle salak yorumlar 100 lerce var ve hiç bir şekilde kontrolü yok moderatörler yada her ne kimseler ise uyuyor ilgisiz insanlar.nokta medya hizmetleri denen zıkkım takip ediyor galiba ordakiler umarım okuyordur bunları
    -bir filme tıklayın ve filmlerin yanındaki sağda buna benzer filmler kısmına bir göz atın lütfen hiç alakası olmayan filmler görürsünüz sağda. trajikomik bir durumda bu site anlayacağınız. daha pek çok şey bulurum ararsam ama sinirleniyorum .
    - mobil sitesi inanılmaz basit ve kötü bununda farkında değiller ama.
    neyse ne bok yerseniz yiyin ama bilinki feysbukta yazdığınız gibi türkiyenin en lider sinema sitesi falan değilsiniz ilgisiz insanlar kendinizi kandırmayın !!
  • google'da filmi videolarda aratınca hani videoların süresini gösterir ya sağ alt köşesinde. bu uyanık sitemiz sadece fragmanı koyup full filmi barındırıyormuş gibi uzun bi süre gösterttiriyor oraya. önce google'ı sonra bizi kandırıyorlar yani. aferin devam tam türk aklı.
  • "başka türkçe sinema sitelerindeki film konularını aynen copy-paste yapmaktan çekinmemesi" gibi bir saçmalık sözkonusu değildir. birçok site gibi bu site de, haklı olarak, filmlerin basın bültenlerinde yer alan tanıtım yazılarını yayımlıyor. bu durumda film.gen.tr ile aynı tanıtımı vermekten neden çekinsinler, orası belirsiz.

film kritiklerinde giderek daha iyi olmaya başladı site bu arada. ortalama sinema izleyicisi, sen - ben sinemaya gitmeden önce bir bakalım diye, kasmadan, kısa ve öz bilgilendirme yapmayı amaçlıyorlar sanırım. site düzeni ile ilgili bir iki sıkıntı dışında gayet amacına ulaşıyor...
  • eskişehir'deki film seanslarına bakmak için girip, koşarak çıktığım sitemsi oluşum. internette nasıl koşarak çıkıyosun diye sormayın, oluyormuş.

rottentomatoes'da %93 alan drive bunlardan 6.3 almış, imdb'nin 3.2 ile itin götüne soktuğu jack and jill'e de 6.2 vermişler. sanırım bu bile oylayanların kalitesini gösterebilir.
  • bizi bugün yanıltıp durduk yere öğlen vaktinde sinemaya göndermiş internet sitesi. zahmet edip siteyi bir haftadır güncellememişler, bitmiş filmi hâlâ var gösteriyorlar. bir daha kendilerine güvenip iş yapmayacağım. bir salondan geçen hafta kalkmış filmi var gösteriyor hem de 6 seansla birden.
  • google'dan video aratirken sanki tüm filmi sitesinde veriyormus gibi bir sonuc cikmasini saglayan site. cakallik bildigin, maksat tiklanma sayisini arttirmak. ama yine de bu isi nasil yapiyorlar cok merak ediyorum.
  • iyi bir site değildir kendileri. bunu kullandıktan kısa bir süre sonra hemen anlayabilirsiniz. daha ciddi ve düzeyli sinema siteleri bulunmakta.
  • sevgili tasarımcı-kodcu-siteci kardeşim, sitenin sahibi olup türkiyedeki kalitesizlik sayesinde google'da önde çıkıyorsun diye para basan mülk sahibi kardeşim, sözüm sizlere:

vizyondaki filmlere bakmak istiyorum, ya bana tüm türkiye'de ya da istanbul'da oynayan filmleri listeliyorsun, ya da il seçince bir de sinema salonu seçtiriyorsun, kardeşim şu anda ankara'da hangi filmler oynuyor hepsini göremez miyim?

ya da bir filmin sayfasına girdim, o filmi oynatan salonları listeleyen, il bazında filtreleyen bir sistemin niye yok, illaki bu işi iyi yapan yabancı bir alternatifin gelip sizi silmesi mi lazım. diyeceklerim bu kadardır.
hesabın var mı? giriş yap