şükela:  tümü | bugün
  • takım: her sinema salonunda olan ancak bazı sinema salonlarının uygulamadığı kural

çoğu zaman filme girerken alıyoruz marketten yiyecek içecek giriyoruz kimse bişey demiyor. bazense dışarıdan yiyecek içecek getirmek yasak denilerek salona elimizdeki poşeti bırakarak girmemiz söyleniyor.
    sinema salonlarında yiyecek içecek fiyatları malum. 33'lük kola 4-5 lira. patlamış mısırın ufacığı 5 lira. büyük boyu 10 lira.

sinema bileti 15 lira. hiç şimdi gsm operatörü kampanyası sinemia kampanyası cart curt demeyin. bi filme gitmek için 40 takla attıktan sonra keyfi kalmıyo. eşimle 2 bilet alalım 30 lira. 2 kola 2 büyük bot patlamış mısır 30 lira. kardeşim adam mı sikiyosunuz? sonra neden sinema yerine korsan tercih ediliyor? acaba neden sayın a.ına koduğum. çok mu akıllısınız?
    bazı sinema salonlarındaki saçma sapan 30 dakikalık reklamlara, bok gibi ortopedi ve ergonomi düşmanı koltuklara girmiyorum bile
  • her seferinde kaçak olarak yiyecek içecek sokarak egale ettiğim durumdur.

korsana hayır evet ama orda bizi sikmeye kalkmanıza da hayır amk.

33ml cola 4 lira. afedersin ama siktirin gidin.
  • sinemada ağzını şapırtada şapırtada yemek yiyen insanlara katlanasam da, film izlerken birşeyler yemek içmek medeni insan hakkı.
    film için o kadar para almayı biliyorsun. dışardan yiyecek sokan oluyor zaten. herkes bir yolunu buluyor yani. sen benim yarım şişe suyuma da laf edersen bozuşuruz arkadaş. çöpe at diyen sinema çalışanı olursa, benim kişisel hakkıma girmiş olursun.
    sinema pink'te çalışanla tartışmama neden olmuş olay sonucu, hakarete uğramış, kişisel haklarıma taciz edilmiştir. neymiş efendim çantamdaki evden cam kavanoze koyup getirdiğim su şişesiyle girmeyip bilmem kaç liraya kazıkladıkları sulardan almak zorundaymışım. bunun mantıklı açıklaması nedir? ben oraya paramla rezil olmaya mı gidiyorum? ayda bir sinema keyfimiz kaldı onu da mahvetmeyi başardınız...