şükela:  tümü | bugün
  • muhterem anneciğim yapardı. istisnasız girdiği her filmde de uyudu. mısırla alakası olup olmadığı hala bir muamma.
  • gayet mantıklı bir davranıştır. patlamış mısıra 10 lira mı verilir?
  • film arasının ne zaman verileceğini kestiremediğiniz için rezil rüsva olmanızla sonuçlanacak olan eylem.
  • bizim aynısını bira ile yaptığımız eylem. hem de bira satılmıyor ya hani, pek bi' iyi oluyor.
  • türk insanından başka kimsenin aklına gelmeyecek eylem.

böyle şeylere aklımız çalışıyor anca. bilim için böyle çabalasak dünya önümüzde diz çökmüştü.
  • ben bunu yaptım. evet, yaptım.

ucuz bir insan mıyım? hayır!

sinemada bir mısır patlağına 8-10 tl vermek istemiyorum. evet, zenginim ama aptal değilim. o yüzden, evde mısırımı patlatıp, tuzlayıp, sosunu da alıp sinemaya götürüyorum. sinemaya gelmeden önce meşrubatımı da marketten ucuza alıyorum.

hayır! para harcamak değil mesele; aptal yerine konmamak.
  • yaptim ve yapacagim eylem. hem de istedigin gibi yaglayip tuzluyorsun, daha ne olsun? buzdolabi posetlerine de koyunca is tamamdir.
    yalniz iceri gorunmeden sokabilmek icin buyuk cantali hanim arkadaslara ihtiyac var yada sirt cantasi da olur.
  • uzun zamandır yaptığım, etrafımdaki herkesi de alıştırmaya çalıştığım eylem.

istanbul'da sinema biletlerine zaten çok para ödüyoruz, bir de mısır aldık mı gelsin incir ağacı. mısıra 10 tl değer biçilmesi resmen hırsızlık. şerefsizler mısır kokusu yayıyor etrafa bilerek, kanmayın.
  • var mi ki cidden? yani bayatlar o yolda, yumusar. yenmez ki o.
  • sinemada satılan bir kova mısır fiyatına bir sene yetecek kadar patlamış mısır alınabileceğini fark etmiş tutumlu insan hareketi.