şükela:  tümü | bugün
 • hayvan severler hemen dellenmesin ama bu insanları tarif etmek için "aç köpek"ten başka tabir aklıma gelmiyor, gelemiyor.

  öncelikle bu popcorn olayını sinema adeti yapanın allah belasını versin. filmin ilk sahneleriyle o pakete haşır huşur daldırılan eller, çatır çutur nefes bile almadan aralıksız yemeler...yemin ediyorum "kardeşim aç mı geliyorsunuz buraya? siktirin gidin başka yerde tıkının!" dememek için zor tutuyorum kendimi. ulan sessiz bir sahnede, salonda kimseden çıt çıkmıyorken o mısırı çatır çutur yemekten rahatsız olmuyorsan, "dur ya çok ses yapıyorum galiba" diye düşünmüyorsan zaten çıkma insan içine. sosyal hayat, farklı insanlarla aynı ortamda bulunma ve uyum sağlama konuları senlik değil demek ki, zorlama.

  ya bu popcorn olayı sinemadan tamamen çıkarılacak ya da bu kardeşiniz yakındır, günün birinde dayanamayıp kafa göz dalacak birilerine ve karakolluk olacak.
 • o zaman kahvehanede çay içenlere de '' susamış köpeklerin kahveye çay içmeye gelmesi " başlık açılsın altınada tam taş atacakken adamın biri çayı şapırdatarak içti okey attım yazılsın.

  sinemada patlamış mısır almıyorum çünkü çok pahalı, genelde bu moda markalarda (bkz: cinemaximum) bilet fiyatını 8 lira arttırıp 2 lira farkla patlamış mısır ve içecek almak ister misiniz? diye soruluyor ancak o zaman yiyorum.

  peki ne yapıyorum? çantama cips ve içecek koyuyorum, tabi cips paketinin hışırtı sesi çok daha fazla oluyor ama sinemada o kadar çok ses var ki ben bile duyamıyorum. konuyu açan yazarın süper duyusu varsa bilemiyorum.

  efendim bu bir gelenektir böyle ola gelmiş ve böyle olacaktır. eğer çok sıkıntı varsa bütün koltukların biletini alın. tabi biraz bekleyip filmi online olarakta satın alıp kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz. `:şimdi sinema çekimi izleyin derdimde oradada popcorn yiyen biri duyulabilir`