şükela:  tümü | bugün
  • hayvan severler hemen dellenmesin ama bu insanları tarif etmek için "aç köpek"ten başka tabir aklıma gelmiyor, gelemiyor.

öncelikle bu popcorn olayını sinema adeti yapanın allah belasını versin. filmin ilk sahneleriyle o pakete haşır huşur daldırılan eller, çatır çutur nefes bile almadan aralıksız yemeler...yemin ediyorum "kardeşim aç mı geliyorsunuz buraya? siktirin gidin başka yerde tıkının!" dememek için zor tutuyorum kendimi. ulan sessiz bir sahnede, salonda kimseden çıt çıkmıyorken o mısırı çatır çutur yemekten rahatsız olmuyorsan, "dur ya çok ses yapıyorum galiba" diye düşünmüyorsan zaten çıkma insan içine. sosyal hayat, farklı insanlarla aynı ortamda bulunma ve uyum sağlama konuları senlik değil demek ki, zorlama.

ya bu popcorn olayı sinemadan tamamen çıkarılacak ya da bu kardeşiniz yakındır, günün birinde dayanamayıp kafa göz dalacak birilerine ve karakolluk olacak.
  • welcome to kapitalizm bro. adam 50 kuruş maliyeti olan mısırı 10 tl'ye otelerken senin kulak zevkini mi tinlayacak sanıyorsun.

artı o salonda mısır yenileceğini biliyorsun. gidip bile bile lades olduktan sonra burada başlık açmak ne ola ki?

evinde sessiz sessiz takil izle filmini, 300 kişinin içinde mutlak sessizlik beklemek biraz komik kaçıyor.