• üyeliği iptal ettiğim halde hala "ödemenizi alamadık, kart bilgilerinizi güncelleyin" uyarısı gösteren başarısız proje. kartı iptal edeceğim galiba.
  • son güncelleme ile artık 3d gözlük masrafını da karşılamayan sikimtırak uygulama. sakın ama sakın almayın!
  • arkadaşlar kesinlikle almayın son üyelik alanlardan biri olarak ne kartım var ortada ne de kart ile ilgili bir bilgi. adamlar gerçekten batmış çok belli.
  • iflas etti sanırım. ekstrede bir baktım farklı bir isimle çekilmiş tutar. türk ekstra bilmem ne hatırlamıyorum.

zaten alınan ek ücrete de zam gelmiş. en düşük 2 idi 3 tl olmuş.

yeni üye olmayın. eski üyeyseniz de ilk uygulama hatasınd çıkın sistemden.
  • katkı payını her gün arttıran firma. şimdi de en düşük 4 lira olmuş. şaka gibi. hala ucuz oluyor fakat hata verdiği an kapayacağım
  • an itibariyle 5,49 + 1,49 du yamulmuyorsam ücret ödeyip yetersiz bakiye uyarısı aldığım uygulama.
    sona gelindi artık sanırım kart bilgilerini silip üyelik sonlandırma şart oldu.
  • her sinemada sorun yaşatan uygulama, uzak durun.
  • iki yıllık premium üyeliğimi sonunda bana iptal ettirmiş oluşum. her geçen gün nasıl da üyelerimi kendimden soğuturum diye çaba sarfediyorlar.
  • ya adamlar bile kendilerini kullandırtmamak için ellerinden geleni yapıyor burada hala bununla bilet almaya çalışanlara rastlıyorum.

tanım: beceriksiz batık adi şirket.
  • kandırıldık!!
hesabın var mı? giriş yap