şükela:  tümü | bugün
  • hakkında yüzlerce dolandiricilik iddiasi olan bir site için gayet mantikli bir durum. sinemia başlığı altina gidip yazilanlari okumak yeterli.
  • buyurun buradan iptal edebilirsiniz. sayfanın sol alt tarafında minicik yazıyı göreceksiniz.
  • sizin etmenize gerek yok kendileri zaten kafalarına göre iptal edip paranızın üzerine yatıyor.
    uzak durun kaç kaç kaç.
    bunun yerine fırsat sitesinden sinema kodu alarak değerlendirin, emin olun daha hesaplı oluyor !
  • sabah sabah tüm enerjimi emdi yemin ediyorum.
    geçen ay "iptal etmek istiyorum"a basıp çıkmışım sabah gelen ödeme başarısız oldu uyarısıyla fark ettim üyeliğimin kapanmadığını, halbuki iptal etmek ne zormuş.
    oradan oraya atıp duruyorlar insanı.
    en son geçmişe yolculuk yaptırdı bana "bak bu filmleri izlemişsin emin misin gitmek istediğine" diye, şu an iptal edildi görünüyor ama bakalım ne çıkacak.
    ileride yenilemeyi düşünüyordum ama bu olay yüzünden vazgeçtim bu nedir böyle.
  • şikayetlere bakılırsa yeni saadet zincirimiz olma yolunda ilerliyorlar. düzeni tutturmuşlar. 20-30 ne verirsen üye yapıyorlar, sonra sinemaya gitmeyenleri aylığa bağlıyorlar. çok sinemaya gitmemeleri için ellerinden geleni yapıyorlar gördüğüm kadarıyla. ben üye olalı 16 gün kadar oldu parayı aldılar ama sinema banka kartını göndermiyorlar kasıtlı olarak.

sınırsız sinema, ayda 3 tane, ayda 2 tane, ayda 1 tane gibi giderek azalarak ayda 0 tane giden kullanıcı edinmeye çalışıyorlar. çok sinemaya gidenleri de üyelikten çıkarıp bir daha sınırsız paket satmıyorlar diye duydum yanılmıyorsam.

kurucu, dahi startup'çı gencimiz şu insanlar sinemaya gitmeden üye kalsa iyi para var bu işte diye dahiyane bir fikir bulmuş. helal olsun zeki çocukmuş.

adı da sinemabank olarak değiştirilse tam havaya girerler bence. bakalım ne zaman haberlere düşecekler. :)

ilk sinemaya gidiş sonrası ek: biraz kendilerini toparlarsa şans vermek lazım. iyi kötü birşeyler yapmaya çalışıyorlar. daha iyi olmasını diliyorum. kızgınlığım geçmeye başladı.
  • uyeligi iptal ettirmis olmama ragmen karttan cekmeye devam ettikleri ucretleri nasil geri alabilecegimi merak ettigim cakal olusum.
  • görsel özeti ve yorumlaması şu şekilde olan bir süreçtir.

yemin ediyorum uzun zamandır böylesini görmemiştim.

https://youtu.be/bswrovr2hnk
  • üyelikten çıkmak için üyelik iptal butonuna bastıktan sonra 9 adımı daha geçerek zar zor iptal edebileceğiniz adımlar serisi barındırıyor.
    iptal linki
  • arkadaş ne bela şeymiş..üyelik iptal etmek mümkün değil. bin türlü çakallık..