şükela:  tümü | bugün
  • numunelik alevi düşmanı bir o.ç. yani osmanlı çocuğu. #32028490

böylelerine göre ıslam'ı ne araplar ne aleviler biliyor; sadece kendisi gibi o.ç. olanlar biliyor:)
    atalarına küfür ve hakaretler ederek gururlu, soylu, imanlı vs. bir kimlikle süslüyor kendini.
    (bkz: türk müslümanlığı/@konjo)
  • g*tveren bir o.c.
  • savcılığa şikayet ettiği kişilerin akıbetini merak ettim.
  • en son beni şikayet edecekti. hakaret küfür vs .. garip ruh hastası bir yazar.
    sapıkça mesajlar atıyor. sözlükten atılması gerekiyor. haddini bildirmeye kalkınca iyice sapıtıyor. en son savcılığa şikayete gidecekti beni. ahlaksızca mesajlarını bir açıkla önce sonra savcılığa ben gelirim seninle.
    ne oldu şikayet ettin mi.
  • bu yazar sapıkça mesaj atıyor. anladığım kadarı ile bir çok kişiye bu şekilde sarkıntılık yapıyor. üstelik haddini bildirmeye kalkanları tehditkar mesajlar ile korkutmaya çalışıyormuş.
    emniyet mensubu olduğunu hatta yetkili mevkide olduğunu söyleyip resmen sopa gösteriyormuş.

bak şair efendi ;
    beni şikayet edecektin ya savcılığa ettin mi ?
    ifadende niçin oraya gittiğini söylersin değil mi. benim de ahlaksızlığına karşı nasıl karşılık verdiğimi de anlatırsın. bakalım emniyetteki kariyerin seni nasıl aklayacak o zaman.
    bak sana meydan okuyorum.
    emniyet görevlisisin öyle mi. inanıp korkacağımı mı sandın. şerefli ve namuslu emniyet mensupları beni mi tartaklayacaklar öyle mi hayaller kuruyorsun.
    hodri meydan.
  • insanların inancına ve ailesine küfür eden akabinde kendisini komiser olarak tanıtan ve sözlükte insanları sorgulamaya kalkan yazar. attığı mesajlar halen duruyor. devlet yetkisini kafasına göre kullanmaya çalışan birisi. attığı mesajların ekran görüntüleri halen duruyor.