şükela:  tümü | bugün
 • çocuklu ve boşanmış kadın anlamındadır.
  kendi ayakları üzerinde duran güçlü kadınlardır.
  gençken evlenmişlerdir. bunun sebebi çoğunun güzel olmasıdır.
  erkek güzel kadını görünce kaçırmak istememiş ve hemen tabiri caizse üzerine çökmüştür. boşanma kaçınılmaz olunca kararı da kadın vermiştir.
 • orana vurulacak olursa kendi ayakları üzerinde durabilen güçlü kadınların sayısı oldukça azdır bu kitlede.

  daha çok nafaka yiyici kezbanlardan oluşan bir topluluk oluyor bunlar.

  gençken evleniyorlar çünkü hayat amaçları evlilik oluyor daha çok. kendilerini geliştirmek gibi bir dertleri olmadığı için üniversite ve iş hayatını gereksiz buluyorlar. evde boş boş oturup koca bekledikleri için de ayna karşısından bolca vakit geçirip, kendilerini dünyanın en güzel kadını sanıyorlar. (bkz: ben dönyanın en gözel garısıyam)

  kendilerini üzerine çökülünce* avlanan bir av olarak görüyorlar. biri çöktü mü evlilik kaçınılmaz oluyor ,hayır deme imkanları yokmuş gibi.

  en nihayetinde kan emici zararlılardan tek farkı erkekten bir çocuk yapmalarıdır. bu da onlara ömürlerinin sonuna kadar ekmek elden su gölden hakkını tanımaktadır. kudurun...

  (istisnalar kaideyi bozmaz ne yazık ki, zaruri sebeplerden boşanıp kendi ayakları üzerinde duran kadınlarımız üzerine alınmasın, her birini saygı ile selamlıyorum)
 • bekar anne. boşanmış da olabilir ama daha ziyade evlenmeden çocuk doğurmak ve tek başına çocuk büyütmekle alakalı bir durum.

  bizim ülkede evlenmeden hamile kalıp çocuk doğurmaya niyetlenirse bir kadın ne olur?

  tahmin edeceğiniz üzere 7 düvel ağzına sıçar, hakkında denmeyen kalmaz.

  ee 30 yaşına gelmiş bir kadın artık anne olmak istiyor ne yapacak ? çocuk yapacağı bir adamı bulup alel acele evleniyor. en kısa zamanda hamile kalıp çocuğu doğruyor. sonra da erkeğin derdini çekmem artıkın diyerekten kirişi kırıyor.

  netice: single mom + nafaka

  yani ikili ilişkilerde insanlar ulaşmak istedikleri yere bir şekilde ulaşıyor.

  2 yaşında çocuğu olan 2 evli kadın düşünün.

  1 tanesi evlenmiş ve 1 yıl sonra çocuk doğurmuş, kocası da var ne güzel ne cici anne.

  diğeri hamile kalmış, 6 aylık hamileyken evlenmiş. 3 ay onra çocuk doğurmuş, kocası da var ama o cici değil. o pis tü kaka anne.

  hani evli mutlu çocuklu diyorduk.

  yok anam yok. bi bok olmayacak bu ülkeden.
 • ilk entry'de " kendi ayaklari uzerinde durabilen guclu kadin" denmis. gulmekten karnima agri girdi.

  gelismis bati ulkelerindekilerin yuzde 99'u issizlik maasi arti cocuk parasiyla gecinir. zaten bu ikisinin toplami calissalar kazanacaklari maas civarinda oldugundan calismaya ihtiyac bile duymazlar.

  yani kendi ayaklari uzerinde durmazlar, taxpayer'larin sirtlarinda kamburlardir.
 • clubhouse'da kadınların profilinde çok görmeye başladım. yani elbette bir çocuğa hem annelik hem babalık yapmak zor. single mom olmak bir marifet değil ve bunun evli kadından daha “cool”muş gibi gösterilmesi ise tamamen saçmalık.

hesabın var mı? giriş yap