şükela:  tümü | bugün
  • blockchain altyapısını kullanan bir müzik şirketi sanırım. underrated dj'lerden biri olan gramatik ile söyleşi yapmışlar. adam da bu teknolojiye destek vereceğini açıklamış.
    bu bilginin yayımlanmasının ardından %30 değer kazandı. hatta şu sıralar %50 yükselişte.
    1230 satoshi dolaylarında an itibariyle. bakalım neler olacak, merakla beklemekteyim.

almak isteyenler binance'tan referanslı linkim ile üye olabilirler. ya da şuraya tıklayıp referans vs olmadan üye olabilirler. referansımla 7 kişi üye olmuş sadece * onlar da işlem mişlem yapmadıklarından bana faydaları yok.
    neyse, bilgiyi vereyim de; sonra sıkıntı çıkmasın.
  • airdrop yapmaya başlamıştır, 1000 sngls ( yaklaşık 80$ değerinde) vereceğini söylüyorlar.
  • uzun süredir binance'dan takip ettiğim gelecek vaadeden güzel projelerden biri.

piyasa altüst olmuşken hatrı sayılır yükselişler yaparak ilgimi çekti ve biraz detayına indim.

proje blockchain teknolojisinin kullanıldığı etherium temelli $sngls token sayesinde fonlanıyor. yarısı borsada işlem görmekte olan 1milyon token bulunuyor.

basite indirgemek gerekirse aslında amaç eğlence sektöründe üreticiye kazandırmak.müzisyen,oyuncu,yönetmen gibi asıl üretici netflix,spotify,youtube platformlarında sağa sola çok para kaptırıyor ve kitlesi direkt olarak sanatçıyla ödemede temas edemiyor.aracıları ortadan kaldırma amacıyla oluşan organizasyon, sanatçıya, kitlelere fonlama açısından direkt ulaşmayı ve bu amaçta global ödeme yöntemi olan blockchain teknolojisini kullanmayı sağlıyor.

örneğin siz her ay spotify'a belli bir miktar ödüyorsunuz. fakat platform içinde bu bedel ne kadar adil dağıtılıyor. dinlenme başına gerçekten çok az kazanıyorlar ve siz sevdiğiniz sanatçının yeni albümünü aylar yıllar bekliyorsunuz çünkü sizin ödediğiniz aylık üyelik ücreti dinlemeyi çok istediğiniz sanatçıya dokunamıyor ve bu onu motive edemiyor. prodüksiyon şirketlerinin üçkağıtçılığından hiç bahsetmiyorum.

ya da netflix'e ütopik rakamlar ödüyorsunuz ama takip ettiğiniz, devamının çekilmesini istediğiniz 2-3 yayın var.

singular dtv sayesinde bu yayıncıların blockchain ödeme yöntemiyle direkt patronu oluyorsunuz.