• haksız muamelesi görmek.
  • daha evvel başka 2-3 siteden bildiğin ve sinir olduğun birinin sözlükte de yazar olduğunu görmek***
  • maydanozun doğrarken sürekli ele yapışması. bir daha da doğrayasım gelmiyor. çok da seviyorum tadını. (bkz: ne onla ne onsuz olabilmek)
  • sırf kadın olunduğundan ötürü, her muhabetinin, (içerik gözetmeksizin) bikbik yapıyor olmak olarak düşünülüp, bu muameleye maruz bırakılmak.
    ağızdan çıkan her cümlenin, dırdır olarak kabul gördüğü peşin yargı.
  • burnu aktığı halde bir selpak, bir peçete bir şey* bulup da onla burnunu silmemekte inat eden ve belli periyotlarla burnunu fırk fırk diye çeken insanlar. hele bir de bunu sınavlarda yapanlar vardı eskiden, allaah ifrit olurdum. hasta bile olmasam yanımda selpak taşıyıp bu gıcık insanlar burnunu çekmeye başladıkları an burunlarına dayardım bi tane selpak 'aa yanında yok herhalde al' diyerekten..
  • tualet veyahut banyodaki havalandırma penceresinde böcük möcük veya yukarıda oturan gerizekalıların attıklarının girmesini engellemesi için tel, sineklik vb. bişey bulunmaması.
  • çöp kovasının pedalına basıp da kapağı açıldığında tam elinizdekini atacakken çöp poşeti olmadığını farketmek
  • şekersiz kahve içen biri olarak orta şekere ayarlı kahve otomatının şekerini düşürmeyi unuttuğunu seçim yaptıktan sonra farketmek, içilmeyecek kahvenin hazırlanmasını beklemek
  • güneş açtı yaz geliyor şalalala günlerinden birinde güneşte fazla kalınca oluşan güneş yanığı izleri
hesabın var mı? giriş yap