şükela:  tümü | bugün
  • du$ta ya da dolmu$ta akla eksi sozlüge girilecek entry gelmesi.boyle anlarda ki$i a$iri derecede agresif olur.
  • sokak aralarinda gezinen bilimum aygaz,milangaz..vb. türevi melodili tüpgaz kamyonlari.
  • telefonda kiz arkada$inizla çok onemli bir konu$ma yaparken can alici noktada,sokakta 'karpuzcuuuuu kan kirmizieaaaa tekirdag karpuzu bunlaaeeeaaarrr' $eklinde bir sesin çinlamasi ve akabinde kizin size 'seni karpuzcunla ba$ba$a birakayim istersen' deyip telefonu suratiniza kapatmasi durumu.
    ardindan karpuzcuyu dilimlemek için ayaginizda tav$anli ponpon terliklerinizle sokaga firlamaniz ve tüm mahalleye rezil olarak tekrar eve kaçmaniz.
  • tam oalyin icindesindir... 3dmax ta objeler hazirlamissindir.. bi suru wav dosyasi yapmissindir...
    yapacain sayfanin herseyi hazirdir... flash i acarsin..
    carr telefon... abi biz ickileri aldik sana gelioz... iyi gelin nediimki... sinirle direktory nin ustune gidip shif+del e basarsiniz..
  • valla bu karpuzcular sokaktan geçmiyor.
    adeta evin içine girip oyle bagiriyor lavuklar.
  • ek$i sozluge entry girilmektedir.. bi saat sonra uzak diyarlardaki sevgili online olacaktir.. bu sirada telefon..
    <zrnnn>
    - efendim?
    - alo.. selam abi naber?
    - iyilik be baba senden naber?
    - benden de iyilik. evden cikiorum geliorum size $imdi.
    - olmaz!
    - ha? nie lamn?
    - olm $ey.. eeoo.. i$im var kar$iyakada.
    - beraber gideriz.
    - anneanneme ugrucam..
    - elini operim nadide teyzenin..
    - internette i$im var.
    - aa? hadi bea? motorhead resimleri print etmek istiodum 10 dakka onlara da bakariz senin i$in bitince.
    - hatun lan hatun.. anlasana pezevenk
    - tamam ben takilirim backgroundda, sen konu$urken..
    - off gel be gel lan!
  • dis macununun colgate reklamindaki kadar duzgun koyduktan sonra "hadi bi de su damlasi damlatiyim ustune de ii kopursun" diyip suyu actiinizda, suyun tanzikle firlayip dis macununu lavaboya mihlamasi.
  • otobuste giderken yaninizda oturanin 'yolculuk nereye?' diye sormasi.
    otobuste giderken yaninizda oturanin ustunuze kahve dokerek uyandirdiktan sonra, doktugu kahveyi kagit mendil ile temizlemeye calismasi, ardindan da yapishan kagit parchalarini eliyle temizlemek icin hamle yaptiginda (bkz: osurugunu dugumlerim) demeniz.
  • yemek yerken birinin normaldir diyebileceğimin üstünde agzını sapırdatması ve de birinin dislerin arasindan hava gecirerek sanki dislerinin arasında bisiy kalmısta onu yerinden oynatmaya cıkarmaya calısıyormuscasına dahada kotusu gicikligina fiuuvvv çiiiuvv gibi sinir bozucu sesler cıkarması beni bi nefsi terbiye moduna sokar o da olmasi dalmali pervasizca..
    ha bide kanki tribinde olur olmaz insan dokunuşlarına özelliklede omzuma el atilmasınada acayip sinir olurum..