şükela:  tümü | bugün
  • los angeles'ta iki kadın tartıştıktan sonra başa çıkamayınca ikisi aracına atlayıp marketin park alanında birbirlerine çarpıyor,

https://www.youtube.com/watch?v=pr4t6qyajok
  • sinirden olmayan. beyinsizliktendir.
  • finalde şampanyayı patlatmıştır.
  • çeneye vuracağına direksiyona geçmiş kafa kafaya çarpışmış iki kadın eylemidir.
  • beyaz arabadaki bacımız daha fazla yatacaktır o kesin...
    darp, adam öldürmeye teşebbüs, mala zarar verme, kamu malına zarar verme, kamu düzenini bozma, diğer insanların hayatını tehlikeye atma ve olay yerinden kaçma içeren video...
    san antonio adliyesinden bildiriyorum...
  • 2013'ten beri üretilen güncel kasa toyota rav4 ile hemen hemen 10 seneden fazla bir yaşa sahip bmw x3'ün grand theft auto multiplayer server'ı tadında bir kapışmasıdır.
  • en guzel tanim youtube videosunun basliginda zaten
    demolition derby
    destruction derby ne guzel oyundu bu arada.
  • bazen sinirlenince karşımdakini dinamitle uçurmak istiyorum,
    sanki çizgi karakter gibi ölümsüz olacak, tekrardan ayağa kalkacak gibi geliyor,

ikisi birbirinin saçını kopartmış ve en çok dayak yiyen kadın direksiyona atlamış,
    madem hakkından gelemedim deyip direksiyona geçip intikam almaya çalışmış,
    ilk başta şiddet gördüğü için hafifletici olabilir mi acaba,
    yoksa öldürmeye teşebbüs ikisinde var,

buradaki gibi akşam eşleri sevgilileri karşılıklı telefonlarını bulup küfürleşmişler mi diye merak ettiren olay,
  • ablalar çarpışan araba olayını komple yanlış anlamışlar
  • diğer öfke kontrol sorunu olan insanlar da birbirlerini kesmek yerine bunu yapabildiğinde dünya daha yaşanılır, insan da daha baş edilebilir bir varlık olacak. emin olun.

her gün şiddetin ayyuka çıktığı bir toplumda gözlerimi açıp vahşiler gibi birbirini doğramak yerine sinirini birbirlerinin araçlarına vurarak boşaltan bu insanların davranışının naifliğiyle dalga geçip gülüp eğlenemeyeceğim. keşke birbirimize karşı en kötü davranışımız böyle bir şey olsa.

ayrıca (bkz: cana geleceğine mala gelsin)