şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bir yazar.
  • (bkz: #73610422)

şu girime binaen benim hadsiz bir cahil köpek olduğumu, ezikliğimi başka yerde kusmam gerektiğini ve konuyla ilgisi olmamasına rağmen konservatuvara girebiliyorsam girip oyuncu olmaya çalışmamı, ardından yeteneksiz köylünün had bilmesi gerektiğini, akabinde maaşlı bir işe girip çalışmak zorunda olan bir anadolu çomarı olduğum ifadelerinde bulunmuş rahatsız. kendisine bana mesaj atmaması gerektiğini söylemiş olmama rağmen cahil köylü diye mesajına girip yazarak derdimi ifade edemediğimi -ki giriden bahsediyor ama bahsedemiyor da çünkü kudurmuş bir defa- bu yüzden bir kene olduğumu ve boşa beslendiğimi ifade etmeye devam etmiş anormal.

bunların hepsi bir giride "başrol oyuncuları" yerine "oyuncular" yazmam neticesinde gerçekleşmiştir. ilgili giride başrol oyuncularına dahi yöneltilen bir suçlama bulunmamaktadır.

uzak durun. sorunlu bir tip.
  • bir üstteki suser'e kendisi gibi temel yaşam koşullarını bile sağlayamayacak kadar zeka yoksunu insansıları ondan uzak tuttuğu için sonsuz teşekkürler eden yazardır.

çok yaşa kezbanların tanrıçası.
  • insanlardan laf yemek için her fırsatı değerlendiren bir mazoşist. beyin yoksunu olduğunu düşündüren mesajlar atmasıyla bilinir.
  • ergenlerin,kezbanların ve pigmelerin ağlama duvarı yazardır.

beni kuzenine dövdürmekle tehdit eden:) bir üstteki kadın düşmanı ergene verdiğim gibi isteyene adresimi veriyorum! yüreği yeteni bekliyorum...