şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sinirlenicek diye bişi söyleyemediğiniz insan modeli.
  ya da bişiyi sonuna kadar açık açık konuşamadığınız insan modeli.
 • hatun kısmıdır genelde. kendimden biliyorum ki düzelmezler. sinirlidirler işte, doğaları böyledir; sevgiyle falan alakası yoktur; bu insanlar tez canlıdırlar. bir olay olduğu vakit, hemen tepki verirler ki tepkiyi de enine boyuna düşünmeden ilk anda öfkeyle gösterirler. değişmezler değişemezler; aklınız varken kurtulun kardeşim.
 • sinirlendiğinde duvara iki defa üstüste yumruk atıp elini patlatan, üstüne üçüncü yumruğu da atan sevgilidir. erkek olsa normal karşılanabilir ama kızsa şaşırmamak elde değildir. huyuna suyuna gitmek, alttan almak gerekir hep.***
 • pek de uzun sureli olmayan iliskilerin sevgili modelidir.. sizinle hic alakasi olmayan seylere sinirlenip, en yakininda sizi bulup, acisini sizden cikarir.. kesinlikle dayanilmaz..

  sakin ol arkadasim, iki nefes al..
 • son model olsa bile çekilmez.
 • bütün sinirini sevgilisinden çıkaran lanet bir modeldir. bu modele en uygun örneklerden biri bizzat benim. bunu biliyorum. yıllardır bütün lanetliklerime katlanan eşsiz varlığın hala var olduğuna inanamıyorum. evet sözlük, inanılmaz sinirli bir bünyem var. bazen bir canavara dönüşüyorum. engel olamıyorum. norveçli bilim adamları küçük yaşta omur ilik zedelenmesi sonucu sinir sisteminin amı götü dağıtmış olmasına, türk doktorları yoğun stresli iş temposuna, annem uykusuzluğuma, babam oğlak burcu olmama, halam 'deli kazığı' yutmama bağlıyor; ama işin ilginci sinirden elimdeki her şeyi fizyolojik yapısına göre parçalarına ayırıyorken, sevdiceğimin gayet sakin bir şekilde bunları dinlemesi beni daha da kudurtuyor. nasıl bu kadar sakin olabiliyor?
  kendisiyle alakası olamayan şeylere bile sinirlensem ona kusuyorum nefretimi. hayır adam bir gün yüzü görmedi be. ona yanıyorum.
  kız arkadaşlarım 'elveda lenin onu üzersen seni affetmeyiz bu sefer' moduna geçtiler.
  ben ne yapıyorum bu adama diye düşünüyorum içten içe. ama beni bir şeyler yine sinir ediyor. yine kayıyorum başka taraflara.
  sözlük ağzım da bozuluyor. çok utanıyorum. insan hiç ayıp ayıp konuşur mu sevdiceğine? ben o sinirle dümdüz gidiyorum.
  yani kızmayın. yapı bu.
  huyum kurusun.
 • kendı kendıme oyuna donusturdugum sevgılı modelı.
  zaten bana sınırlenmıyor, dısarda olan bıten bı seylere sınırlenıyor.
  sımdı seker tuzbuzz sen bu olayı tatlıya baglıcan, sevgılının sınırını gogsunde yumasatıcan seklınde oyun gıbı dusunuyorum.
  sımdılık ıse yarıyor.
  bence ıse yaramasının sebebı sevgılımın benı cok sevmesı.
  yoksa ona ulasamazdım. ıhıh.