şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bak üstüme biraz hatta azıcık daha gelirsen bu yüzümdeki insanlığımdan koyduğum tebessümün yerini 8.9 şiddetinde tepkinin alacağını belirtmek isterim demek istemiş olan kibarlığını koruyabilen sabırlı insandır.
  • velev ki yarattığı imajı yerle bir etmek istemeyecek kadar kontrollü, mantığıyla hareket etmeyi tercih eden kişidir. irade..
  • batman'in joker.
  • mustafa denizli'dir.
  • sinire hakim olmak için uygulanan taktiklerdendir. ben de yapıyorum bunu ne war? eğer bunu yapamassam o zaman çok kötü şeyler olabilir ekşisözlük çok kötü şeyler gene tebessüm ettim bak.
  • bak canım diye söze başlar.
  • yumruk ya da iyi ihtimalle fiziksel/ruhsal girisme öncesi son 45 saniyede kendisine rastlanabiliyor.
  • az sonra ağzınıza sıçması muhtemel kişidir.
  • en ciddi savunma mekanizmalarındandır. hatta direkt saldırma mekanizmasıdır. karşıdaki sizi on parçaya bölüp yarınızı kıyma yapıp yarınızı kuşbaşı doğrayarak vahşi hayvanatlara yem etme planının sonuna gelmiştir de hatta üstünü temizleme evresini planlıyordur.
    bunu yapan insandan uzak durun, huyuna gidin, asla ama asla bir dediğini ikiletmeyin.

hatta böyle bir tanıdığım vardı benim. aynı bu hali alıp eline geçen herşeyi kendini kızdıran çalışanının üstüne fırlatmıştı. **