şükela:  tümü | bugün
  • artik bundesliga da vfl bochum formasini giyecek olan olan japon futbolcu.
  • hatırlıyorum da bu çocuk çatır çatır top oynuyordu. herhalde fenerbahçe'ye bilenmemişti sadece değil mi. ne zaman görsem hızlı, etkili ve istekli. beğendiğim nadir japon futbolculardan.. 2002 yılında feyenoord'un uefa kupasını kazanmasında katkısı büyüktü. aynı yılın yaz ayında dünya kupasında da boy göstermişti.
  • gayet kaliteli bir futbolcuydu. futbolcuydu diyorum uzun süredir izlemedim kendisini. ayrıca 1979 doğumludur. fenerbahçe'ye attığı gollerin yanı sıra, gerek feyenoord'da, gerek japonya milli takımı'nda başarılı olan bir isimdi. genç yaşta neden ülkesine geri döndü anlamadım. feyenoord ile uefa kupası kazanmanın mutluluğunu yaşamıştı hooijdonk önderliğinde. final maçı da dahil olmak üzere kupada payı büyüktü. ayrıca 2002 yılında asya'da yılın futbolcusu seçilmiş.
  • feyenoord formasıyla fenerbahçe'ye 2 maçta da muhteşem goller atmış çok yetenekli eski ünlü japon futbolcu. defansın veya orta sahanın solunda görev yapardı ve japonya milli takımında da oynamaktaydı. bu kadar iyi sol beki az izlemiştim.
  • fenerbahçe'ye iki maçta da gömmesinin akabinde, dönemin yarışma programı orada neler oluyor'un baş harflerinden ötürü o programın ismiyle fener'e sataşılmışlığı vardır. pis bir şakaymış evet.

ayrıca (bkz: kan kardeşim alvaro)
  • ismini sol frame'de görünce duygulandım.

cm 01/02 antrenörlük kariyerimde kendime isim bulma konusunda bana ilham veren* bir nevi sanal isim babamdır kendisi.
  • 29 eylül 1979 doğumlu japon futbolcu.milli takımda 56 maça çıkıp 6 gol atmıştır.2014 yılında ülkesinin consodale sapporo takımına transfer olmuş ve halen orada eski galatasaraylı junichi inamoto ile top koşturmaktadır.
  • az önce 38 yaşında halen aktif futbol yaşantısını sürdürdüğünü öğrendiğim ve donakalmama sebep olan bir zamanların aşırı teknik japon top tepicisi, football manager 2005 efsanesi. teknik japon futbolcuların piri gibi bir şeydi kendisi.

rusya'daki 2018 dünya kupası'nın en iyi 11'ini seçmiş.

fm 2005 profili