• iki haftadır geçmeyen inatçı, baş belası sinüzit ağrımı ve burun akıntısını iki günde bitirmiş harika gıda takviyesi.

kullandıktan sonra gün içinde ara sıra burnunuza limon çiçeği kokusu gelmesi de çok hoş.
  • içeriği okaliptüs, limon, mersin ve portakal yağları olan; nezle, sinüzit, geniz akıntısı için birebir olduğu iddia edilen bitkisel gıda takviyesidir.

sanıyorum gelomyrtol muadilliğine yakın bir takviye.

pek yeni ve kullanıcı yorumu olmadığı için tedbirli yaklaşıyorum. umarım beklentiyi karşılar da soğuk kış günlerinde bir nebze daha rahat nefes aldırır.

edit: henüz kullanmadığım için tavsiye veremiyorum.
  • henüz kullanmaya başladığım bitkisel yağlarla dolu hede.

allerjik rinit, allerjik astım ve bilimum allerjisi olan biri olarak kimyasallardan bıktım. sinüzitten antibiyotik ile yeni kurtuldum derken yine sinüsler tıkandı.

deneyip sonucu bildirmekten memnuniyet duyacağım.

edit: kullandım, süper bişey. doğal gerçekten. burnum tıkanmaya çalıştığında sabah aç karnına alıyorum. 2 saat sonra tertemiz. ama soğuk havalarda özellikle burnunuzu bu hapı içince koruyun. burun içine mentol patlaması olduğu ve acayip açıldığı için faranjit bronşit olmayın.
  • kullananlar memnun kalmis midir? sinuslerim son iki gundur ciddi sorun yaratiyor.
  • duact yerine kullanıyorum, duact kadar işe yarıyor.
  • mucize gibi takviye gıdadır.
    2019 yılında aferin sinüs için eczacı tavsiye etmişti pek inanarak almamıştım o zamandan beri eksik etmem normalde günlük kullanım ama ben sadece sinüzit ağrısında kullanıyorum.
    hiçbir ağrı kesicinin geçirmediği sinüzit ağrısına birebir.
  • eczaneye girip "ezelden beri çektiğim sinüzit ve geniz akıntısı bu sene dayanılmaz hale geldi. en çok ne işe yaracaksa onu verin bana" dedikten sonra eczacı kadının tereddütsüz biçimde elime tutuşturduğu bitkisel yağ.

kutusunun üzerinde bold biçimde "ilaç değildir" ve "günde 3 defa kullanınız" yazıyor ancak ben 5 gündür günde ikişer defa kullanıyorum.

nefes alışverişime iyi geldi. dolayısıyla memnunum. yan etkileri ise minik minik de olsa çok fazla geğirme olarak zuhur etti bünyemde. ağıza limon tadı geliyor bu durumlarda. hafiften şişkinlik de oldu ama sebebi bu mudur emin değilim.

benim aldığım fiyat 139 tl.
hesabın var mı? giriş yap