şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bir insaat sirketidir. luks siteler, evler falan yaparlar. mecidiyekoy'de kanal d'yi gectikten sonra plazamsi bi yapida faaliyet gosterirler. sakalli adamlar falan gezinir durur mekanda, dinci bir yapiya sahiptir ama onlar bunu aile yapisina onem veririz seklinde dile getirirler.
 • liderligini vurguladigi reklaminda, konusan adamin bin kere li-der dedigi marka. marka diyorum, zira kelimenin vurgusu o kadar fena ki, bu reklam ne satar diye dusunemiyor insan. daha da fenasi, ayni adam bir dis cephe kaplamasi reklaminda da izolasyon yerine, izelasyon diyor. *
 • bugunku ihalede tek rakibi agaoglu'nu ekarte ederek toki'nin atakoy'deki sahil arazisini 850 milyon ytl'ye aldi.
 • (bkz: avni celik)
 • yıllardır bıkmadan usanmadan tvlerde parodisi yapılan "ihalede/müzayedede gaza gelip, kazanıp, parayı ödeyememek" eylemini gerçekleştirmişler bugün. ulan allah da sizi güldürsün sevimli misiniz nesiniz ?

  http://www.ntvmsnbc.com/news/460256.asp
 • seranit gibi avrupa'nın en büyük granit fabrikasına sahip firmayı barındıran gruptur. bir toplu konut ihalesini aldıklarını bütün herşeyi kendi şirketlerine yaptırır. mutfak için ayrı bir şirket kurmuşlar, tasarım ile ilgili ayrı bir şirket kurmuşlar, zaten seranit'ten çıkıyor bütün granitler. böylece dışarıya para vermez bu şirket. böyle büyümüşlerdir.

  http://www.sinpas.com.tr/
 • çok para kazandıkları ve çok para bastıkları bellidir..

  (bkz: cıngıl)
 • cok para kazadıklarını biliyoruz da işi bilmedikleri kesin.. şimdilerde şöyle bi haber dolanıyo firma hakkında, sinpasın bi sitesinde oturan sakinler, sinpaşın en başından beri "düzen kurulana kadar idare" amacıyla siteye koyduğu yönetim kadrosunu oy birliğiyle düşürmüşler *.. sinpaş da "siz misiniz yönetimimizi düşüren.." diyerekten o hırsla ortak alan adı altında geçen açık/kapalı yüzme havuzunu yeşil alanları fitness salonunu vs kullanıma kapamış.. site sakinleri yararlanmaya çalışırken, polis çağırtıp bir de tutanak tutturmuşlar mı.. asıl komik olan avukatları polislere demiş ki "derhal mühürleyin!" polis de demiş ki "ne mühürü kardeşim mahkeme emri olmadan.." gülünesi bi durum.. sinpas diyosun büyük firma diyosun uğraştığı seylere bak.. hey yarebbim diyosun..

  bi de şimdi aklıma geldi yağmur yağdığında da gazetede haberi çıkmıştı milyon dolarlık villalar sular altında diye..şöyle ki;

  "çekmeköy’de tanesi 1 milyon dolara satılan sinpaş avangarden sitesi’nde yağmur nedeniyle kanalizasyon taştı ve altı villanın alt katını pis sular bastı. avangarden’da oturan funda özdemir, iki ay önceki yağmurda da evlerinin suyla dolduğunu belirterek, "her yağmurun ardından kanalizasyona karışan sular evlerimize doluyor. bina ruhsatı verilirken bir çok şeyin gözardı edildiğini düşünüyorum" dedi. "
  (bkz: http://www.haber3.com/…?id=418497&interstitial=true)

  projeleri çok iyi ama açıkçası bu saçma olaylarıyla gözden düşmesi kaçınılmaz olan bir firma..
 • son reklamlarinda melih kibar'in mesaj adli enstrumantal parcasini kullanan gyo sirketi
 • 35.yılı nedeniyle yaptığı "sürdürülebilir başarı için liderlik" konulu konferans için bill clinton ve gerhard schröder'i ülkeye getiren ülkemizin lüks inşaat şirketlerinden birisi. sektörün lideriyiz mesajı vermeye çalışmış. bence gayette başarılı olmuş bu konuda. ayrıca o kadar meşgul insanı bir araya getirmek kolay olmasa gerek. tebrik etmeli.