şükela:  tümü | bugün
  • son zamanlarda gördüğüm en berbat reklama sahip şirket. yahu insan azıcık uğraşır bir reklam bu kadar mı baştan savma olur, o müziğin benzerini herhalde binkere dinledik.
    reklam metin yazarlığı mı yapsam ne yapsam.
  • reklamları artık çileden çıkarmış şirkettir. kazandıran ne dolar ne euro sadece sinpaş gyo imiş. yahu zaten senelerdir kimsenin doları euroyu yatırım olarak düşündüğü yok. bir de neden sadece dolar ve euro, karşılaştıracak başka yatırım aracı yok mu? mesela altın son beş yılda ne kadar kazandırmış. heralde sinpaş gyo'dan fazladır. sinir bozucu bir müzik ve saçma sapan bir metin.
  • jose mourinho oynuyor sanırsam reklamlarında. çok net göremedim ama eğer oysa allahım sana geliyorum.
  • son derece rezil bir reklam ceken firma. neymis mourinho icgudulerine guveniyormus turkiye'nin gelecegi cok parlakmis. bu kadar mi ezik bu kadar mi guvesiziz de illa yabanci birinin, hatta ulkelerin gelisimiyle alakali olmayan birinin, "siz iyi olacaksiniz" demesi bizim gururumuzu oksayacak? bununla oksaniyorsa halkin gururu zaten ne diyeyim daha?

o reklam filmini akil eden,ceken ve onay veren arkadaslardan birer cay rica ediyorum bu eziklik psikolojisinden dolayi.

zo editi: yapmayayim su editi dedim ama anlamadim. mourinho fanlari mi gonderdi yoksa herkes mi ezik oldu bu ulkede anlamiyorum. buyuk ulke oldugunu dusunen bir millet nasil olur da "aferin aferin siz buyuyeceksiniz iyi ulke olacaksiniz geleceginiz iyi" diyince sevinir ev alasi gelir? bunu bana bir aciklayin. ooo yabancilar bize iyi ulke olcak dedi superiz o zaman diye dusunmenin mantigi nedir arkadas? mourinho parasina bakar adamin zikinde degil, ben bu reklami yapan ve bunu begenen mantigin ezikligini kabul edemiyorum.
    aha da linki bunu yediriyorsaniz, her gelen ulkenin gelecegi iyi olacak diyen unlu birine tapinin arkadas gelecek oyle kurtulacak zaten.
  • jose mourinho'nun dünya çapında reklam yüzü olabileceği onca büyük şirket/marka varken nasıl oldu da simpaş gyo'yu tercih etti diye düşünmekle kalmayıp kendime dert edindim. kesin bi pislik var amına koyim. ben bu işin peşini bırakmam.
  • hisselerinin %50'sini jose mourinho'ya vermiştir.
  • keşke bu şirket reklam filmlerini sadece hobi olarak yapsaymış.
    hatrı sayılır bir seviyenin üstünde yetenek gerektirecek kadar kötü reklam çekmeyi başarabilen bir şirket.
    anladığım kadarıyla bugünlerde kimsenin cesaret edemeyeceği kadar kötü işler yapmak bir şekilde dikkat çekiyor ve iyi oldukları sanrısı yaratıyor etraflarında. concept firması reklamlarını yapıyor yanlışım yoksa - hatalıysam lütfen arayın -
  • ekranlara çıkardığı, dilini yalayarak "ay em en heppi gay" diyen, isminin jose mourinho olduğunu öğrendiğim ve şu dünyada en nefret ettiğim "vip" ve "ayrıcalık" teması üzerine kurulu reklam kampanyası başlatmış şirket.
  • 2008 yazinda istanbul halkali bosphorus city santiyesinde staj yaptigim firma. stajyerlerinden iscilerine muhendislerine is guvenligi konusunda taviz vermeyen taseron firmalara sahip.
  • bahçesinden elme toplanan bilmemne sitesi diye reklamını duydum. ne yani bunu duyup "vaayy aynı göyümüzdeki gibi gız" diye buradan ev mi alacak millet? alanın da kafasına...
    şunu izleyin olm. ne kadar çabalarsanız çabalayın bu siteler ölüm. nokta.
    (bkz: ekümenopolis)

sur yapı imiş. düzeltme gereği duymadım. hepsi aynı bok bu sitelerin.