• rasim ozan kütahyalıyı "özleyen" kişi.
    (bkz: #94008048)
  • yaşamaya olan bağlılığı ve azmi ile kendisine hayran kaldığım yazar. yeni de yazarmış hoşgelmiş.
  • hayata bu kadar olumlu bakabilmesine, yaşam enerjisine hayran kaldığım yazar.
  • hastalığını bir an önce tamamen yenmesini istediğim, iyileşince bana mesaj atmasını istediğim tinerci kudurtan yazar. iyileştikten sonraki ilk gs-fb maçında içmeyi çok özlediği buz gibi biraları benden *
  • pek nazik hoş geldin yazısına ithafen hoş bulduğumu ifade etmek istediğim yazar. ilik nakli sonrası kişinin kan grubunun değişebildiğini öğrenmemle ufkumu da ikiye katlamıştır ayrıca. kendisine sağlık ve esenlikler dilerim.
  • daha da güzel günleri olacak yazar.
  • leyla olup nerelere gitti merak ettiğim badim. uzun süredir entry'lerini göremeyince profilene bakayım dedim ve baktım ki uçmuş...senelerdir takip ettiğim insanların böyle bir anda uçup gitmesine alışamadım bir türlü.
  • kendisini engellediğim için adımın başlığına gelip "aktroll" diye iftira atan yazar kişisi. böyle seviyesizlerle uğraşmak zorunda olduğum için utanıyorum açıkçası.
  • yüce gönüllü, yol gösterici, gerçek bir paladin. harika insan.
  • yazdıklarını okuyunca, yaşadıklarını düşününce, abuk subuk dertlendiğim anlar için utandığım yazar...

dilerim sağlıklı ve harika bir ömür onu bekliyordur.
hesabın var mı? giriş yap